Yardım Mi5s 'e Nasıl Pixel Experience Kurabilirim ?

MrReckless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
8
Merhabalar telefonum son zamanlarda çok yavaşladı ve şarjı çok çabuk bitiyor. Ufak işlemlerde bile donmalar kasmalar yapıyor. Bu yüzden de Pixel Experience Rom ' u denemek istedim ama daha önce hiç yükleme yapmadım. Bootloader kilidim açık bir tek onu biliyorum. Nasıl yapılacağını detaylı anlatabilecek bir arkadaşımız varsa çok sevinirim. Şu an telefonumda Son sürüm MIUI Global 10.2.3 kullanıyorum. Lütfen yardım edin çok sıkıldım artık yavaşlıktan ve kasmalardan. Oyunlarda falan rezalet durumda.

MrReckless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
8
Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Ne yapmamız gerektiğine dair bir şey yazmıyor ama konuda. Hangi programlar gerekli önce ne yapmamız gerekiyor dosyalarla ne yapıcaz falan hiç anlamıyorum çünkü. Firmware nedir twrp nedir bilmiyorum açıklama yok hiç birinde. Root yapmak gerekli mi vs.

Hocam merak edip yazdığın her sorunun cevabı da bilâkis forumumuzda mevcuttur ilk iş o terimleri bir öğrenin nedir ne işe yarar nasıl yapılır sonra gerekli bilgi birikiminiz varsa bu işlere bulaşın yoksa eldeki bulgurdan olabilirsiniz
Selametle

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bence biraz arastirabilirsiniz twrp nedir ne işe yarar telefona nasıl kurulur twrp ile rom nasıl kurulur çünkü forum da herkese anlatıldı bu olaylar tek tek.

Oyla:

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Hocam twrp bilgisayar ın bios menüsünün telefon daki karşılığıdır. Bunun nasıl yükleyeceğine dair YouTube da örnek videolar var. Anlatma ile yapman hiç bilmiyorsan çok zor. Yalnız mi tabanlı romlardan şaşma diğerlerinde çok problem var. Ben mi room kullanıyorum genel anlamda güzel bir rom

Oyla:
Üst Alt