Soru Mi5s Alacağım, Nereden Almamı Tavsiye Edersiniz?

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
Merhaba arkadaşlar,
Forumda bir çok arkadaş farklı sıkıntılar çekmiş. Kimisi kamera diyor, kimisi batarya süresi diyor, kimisi ısınıyor diyor. Ama öyle arkadaşlarda var ki çok memnun.
İşte bunları göz önünde bulundurarak telefonu alırken nereden aldığınızı hangi sıkıntıları çektiğinizi telefon rengi ve hafıza bilgisi ile paylaşır mısınız teşekkürler. :)

fatihbozkurt54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
1
Hocam müsaitseniz rica etsem şu şekilde bakabilir misiniz: Ayarlar- hakkında- çekirdek surumune 5 kere tiklayın- 2 numaralı seçeneğe tıklayınca bu ekran gelir, orada LCD İnformation kısmı var. Bu önemli bir nokta teşekkür ederim :) bir de depolama konusunda yeterli buluyor musunuz?

jdi j1 fhd cmd incell dsi panel ... Bahsettiğiniz yerde yazan bilgi bu. Depolama konusuna gelince. Eski telefonum Galaxy S4 16 GB idi. 8GB sistemin kalanı benimdi. Bir de 16 GB hafıza kartım vardı. Bu ikisi bana yetiyordu o yüzden de 32 GB aldım. Eski telefonum halen sağlıklı çalışıyor olmasına rağmen bunu aldım ki eşimin telefonu arızalandığı için bunu alıp S4'ü eşime verdim. Oyunla işim yok, resimler içinde her ay bilgisayarıma aktarırım resimleri. Ben telefonu internet ağırlıklı kullanıyorum. Sanırım bu yüzden bana fazla fazla yeter 32 GB. :)

Oyla:

fatihbozkurt54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
1
Hocam müsaitseniz rica etsem şu şekilde bakabilir misiniz: Ayarlar- hakkında- çekirdek surumune 5 kere tiklayın- 2 numaralı seçeneğe tıklayınca bu ekran gelir, orada LCD İnformation kısmı var. Bu önemli bir nokta teşekkür ederim :) bir de depolama konusunda yeterli buluyor musunuz?

jdi j1 fhd cmd incell dsi panel ... Bahsettiğiniz yerde yazan bilgi bu. Depolama konusuna gelince. Eski telefonum Galaxy S4 16 GB idi. 8GB sistemin kalanı benimdi. Bir de 16 GB hafıza kartım vardı. Bu ikisi bana yetiyordu o yüzden de 32 GB aldım. Eski telefonum halen sağlıklı çalışıyor olmasına rağmen bunu aldım ki eşimin telefonu arızalandığı için bunu alıp S4'ü eşime verdim. Oyunla işim yok, resimler içinde her ay bilgisayarıma aktarırım resimleri. Ben telefonu internet ağırlıklı kullanıyorum. Sanırım bu yüzden bana fazla fazla yeter 32 GB. :)

Oyla:

thehayko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Meizu Mx4
Konular
6
Çok yararı dokundu teşekkür ederim, çoğu yerde bu konuda bilgi verilmiyor sorma sebebim lg panellerde sararma ve hayalet ekran problemi olması teşekkür ederim ☺

Oyla:

Admin

Elit Üye
Elit Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Admin
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Prof.