Soru Mi5s Alacağım, Nereden Almamı Tavsiye Edersiniz?

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
Merhaba arkadaşlar,
Forumda bir çok arkadaş farklı sıkıntılar çekmiş. Kimisi kamera diyor, kimisi batarya süresi diyor, kimisi ısınıyor diyor. Ama öyle arkadaşlarda var ki çok memnun.
İşte bunları göz önünde bulundurarak telefonu alırken nereden aldığınızı hangi sıkıntıları çektiğinizi telefon rengi ve hafıza bilgisi ile paylaşır mısınız teşekkürler. :)

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
bulut depolama ve dahili hafizayi ben hic bir tutmuyorum :) ama tabi pc nin yaninizda olmasi buyuk avantaj ozaman 4gb ramli almak daha mantikli ama ben yilda bi kere anca senkronize ediyorum pc ile o yizden hep dahili yuksek olsun istiyorum aslinda hafiza karti olsa hic sorun degilde olmayinca mecbur. fix 6-7 gb muzik arsivim var onlari dinliyorum resim program derken bi 15 gb gidiyor

Oyla:

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
bulut depolama ve dahili hafizayi ben hic bir tutmuyorum :) ama tabi pc nin yaninizda olmasi buyuk avantaj ozaman 4gb ramli almak daha mantikli ama ben yilda bi kere anca senkronize ediyorum pc ile o yizden hep dahili yuksek olsun istiyorum aslinda hafiza karti olsa hic sorun degilde olmayinca mecbur. fix 6-7 gb muzik arsivim var onlari dinliyorum resim program derken bi 15 gb gidiyor

Anladım google fotograflar ile otomatik senk oluyor zaten. sonrada hafızadan temizliyorum. müzik ve programlar yer kaplayacak çok fazlada oyun oynamam zaten. benim için bu daha mantıklı bir seçim oldu. :) :)

Oyla:

cankaraca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi5S
Konular
0
Hocam siyah 128 lik versiyonu bir bucuk ay kadar önce xiaomi.web.tr den satın aldım. Cihazda kronik sayılan parmak izi ve hoparlör kalitesi dışında probleme rastlamadım. Garantiye ihtiyaç duyarsak çine yollayacağını belirtiyor tabi zamanla göreceğiz.

Oyla:

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
Hocam siyah 128 lik versiyonu bir bucuk ay kadar önce xiaomi.web.tr den satın aldım. Cihazda kronik sayılan parmak izi ve hoparlör kalitesi dışında probleme rastlamadım. Garantiye ihtiyaç duyarsak çine yollayacağını belirtiyor tabi zamanla göreceğiz.
Anladım hayırlı olsun hocam cihazı bende aldım kullanmaya başladım. Sıkıntı yok gibi simdikik tüm cihazları gönderebilir miyiz orn benim delta garantili ?

Oyla:

fatihbozkurt54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
1
Merhaba. 4 yıldır kullandığım ve memnun olduğum Galaxy S4'ü bırakıp Mi5s Gold 4/32 GB aldım. Gittigidiyor'daki İdealsecim satıcısından 1 hafta önce aldım. Telefondan çok memnunum, kamera ve ısınma sorunu hiç olmadı.

Oyla:

cankaraca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi5S
Konular
0
Anladım hayırlı olsun hocam cihazı bende aldım kullanmaya başladım. Sıkıntı yok gibi simdikik tüm cihazları gönderebilir miyiz orn benim delta garantili ?
Satıcı gönderme seçeneği sunmuyorsa tahminim olmuyodur. Oluyosada baya uğraştırıcı bi süreç olabilir. Net bi bilgim yok sadece aldığım yerin garanti için bana bu seçeneği sunduğunu belirttim hocam.

Oyla:

thehayko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Meizu Mx4
Konular
6
Merhaba. 4 yıldır kullandığım ve memnun olduğum Galaxy S4'ü bırakıp Mi5s Gold 4/32 GB aldım. Gittigidiyor'daki İdealsecim satıcısından 1 hafta önce aldım. Telefondan çok memnunum, kamera ve ısınma sorunu hiç olmadı.
Aynı şekilde sizin panel markanız ne çıktı hocam?

Oyla:

thehayko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem
Cihazım
Meizu Mx4
Konular
6
Hiç bakmadım... Doğrusu nereden bakıldığını da bilmiyorum.
Hocam müsaitseniz rica etsem şu şekilde bakabilir misiniz: Ayarlar- hakkında- çekirdek surumune 5 kere tiklayın- 2 numaralı seçeneğe tıklayınca bu ekran gelir, orada LCD İnformation kısmı var. Bu önemli bir nokta teşekkür ederim :) bir de depolama konusunda yeterli buluyor musunuz?

Oyla:
Üst Alt