Soru Mi5s Alacağım, Nereden Almamı Tavsiye Edersiniz?

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
Merhaba arkadaşlar,
Forumda bir çok arkadaş farklı sıkıntılar çekmiş. Kimisi kamera diyor, kimisi batarya süresi diyor, kimisi ısınıyor diyor. Ama öyle arkadaşlarda var ki çok memnun.
İşte bunları göz önünde bulundurarak telefonu alırken nereden aldığınızı hangi sıkıntıları çektiğinizi telefon rengi ve hafıza bilgisi ile paylaşır mısınız teşekkürler. :)

MrReckless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
8
Ben cepport dan aldım mi5s 64 gb. Gayet memnunum hatta telefon defolu geldi geri gönderdim 1 hafta içinde yenisini yolladılar 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum. Fakat teknoloji şans işidir.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben cepport dan aldım mi5s 64 gb. Gayet memnunum hatta telefon defolu geldi geri gönderdim 1 hafta içinde yenisini yolladılar 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum. Fakat teknoloji şans işidir.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kesinlikle teknoloji şans işidir, Ama belirli serilerde üretim hataları olma ihtimalini daha yüksek olduğunu düşünürsek bundan kaçmak istiyorum hocam, 4GB ram li model malesef ellerinde yok, hepsiburada dan alan arkadaşalar sıkıntı çektiler mi acaba onu merak ediyorum.

Oyla:

Teacher Who

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Teacher Who
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Turuncu mağaza n11 de ve Hepsiburadada satış yapan çok guvenilir bir mağaza. Ayrıca çok ilgililer

Oyla:

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
Oyla:

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
şahsi fikrim en sağlamının Hepsiburadanın kendi satıcı olduğu satışlar olduğu yönündedir. Hepsiburada büyük site tüketici hakem heyetine gitmek zorunda kalırsanız haklarınızı elde etmeniz daha kolay olacaktır.

Oyla:

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
Hepsi burada üzerinden 32 GB versiyon siparişi verdim. geldikten sonra detaylarını yazarım almayı düşünen arkadaş olursa denk gelir okur belki.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
32 gb hafizali bi cihaz sikinti olacaktir ileride zaten size tahminen 24 gb falan kalicaktir uygulamalari kurunca 18 gb falan oyun moyunda kurmussaniz resim muzik falan derken hele bide tatile cikiyorsaniz surekli pc lazim olacak aslinda sacma olan 32 gb a 4 ram koyup 64e 3 gb ram.koymalari:) nasil bir mantik cozemedim bu isi sahsen. 32ye 2 gb ram koysalar tamam dicem ama neyse xiaomi iste akil sir ermiyor

Oyla:

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
32 gb hafizali bi cihaz sikinti olacaktir ileride zaten size tahminen 24 gb falan kalicaktir uygulamalari kurunca 18 gb falan oyun moyunda kurmussaniz resim muzik falan derken hele bide tatile cikiyorsaniz surekli pc lazim olacak aslinda sacma olan 32 gb a 4 ram koyup 64e 3 gb ram.koymalari:) nasil bir mantik cozemedim bu isi sahsen. 32ye 2 gb ram koysalar tamam dicem ama neyse xiaomi iste akil sir ermiyor

16GB LG G2 işimi gördü. İşim gereği sürekli pc ile (Canım monsterim) gezdiğimi düşünürsek ve bulut depolamasınıda göz önünde bulundurursak bana hayli hayli yetecek.

Oyla:
Üst Alt