Yardım Mİ5S 4/32 cihazım 3.30 saat istiyor tam doluma.

Halovskii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mİ5S
Konular
5
Multi romu yukleyemeyip, kararlı romdan beta roma geçtikten sonra şarj sorunu yaşıyorum. Normalde 1 saat 20 dakika tam doluma ulaşan telefonum aynı şarj cihazı ile 3 saat 30 dakika istiyor. Sebebi nedir? Kablo değişikliği önerisini denedim fakat arada sadece 30 ila 40 dakika oynuyor. (denediğim cihazlar QC destekliyor.)
Birde QC 3 destekleyen sağlam ve hızlı dolduracak şarj cihazı ve usb kablosu (type-c) tavsiyesi verirseniz çok iyi olur.

sputnik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Sigortacı
Konular
6
Xiaomi nin 10.000 mah 125 TL'ye var. Q3 destekleyen

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Multi romu yukleyemeyip, kararlı romdan beta roma geçtikten sonra şarj sorunu yaşıyorum. Normalde 1 saat 20 dakika tam doluma ulaşan telefonum aynı şarj cihazı ile 3 saat 30 dakika istiyor. Sebebi nedir? Kablo değişikliği önerisini denedim fakat arada sadece 30 ila 40 dakika oynuyor. (denediğim cihazlar QC destekliyor.)
Birde QC 3 destekleyen sağlam ve hızlı dolduracak şarj cihazı ve usb kablosu (type-c) tavsiyesi verirseniz çok iyi olur.
Valla sözde benimki de Hızlı Şarjı destekliyor ama dolması için 2-ila 2 Saat 15 dakika arası değişiyor genellikle (5300 mA/h)

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
İlk önce telefonun şarj girişinin temiz olduğuna emin olun. Tozlandığı zaman yavaş şarj oluyor. Temiz olduğuna kanaat getirdikten sonra sorun çözülmediyse kablo değiştirmeyi deneyin.
Ya da kapalıyken şarj edin ve şarj süresini ölçün. Küçük de olsa yazılımsal olabilir.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt