Yardım MI5 Tepki Vermiyor

krmakmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
MI5
Konular
1
Merhaba arakdaşlar.

Mi5 cihazımda son 6 aydan bu yana yüklediğim romlarda donma sorunu yaşamaya başladım. En son xiaomi.eu rom yükledim 3 ay kadar rahat idare etti ama sonra cihaz mi logosunda kalmaya başladı. Son miui10 versiyonu yükledim cihaz açıldı derken birden ekran karardı ve tepki vermiyor. Baktığımda edl moduna geçiş yapmış cihaz. mi flash ile yeniden yüklemeye çalışıyorum ama 1500s vs geçti yükleme bi türlü bitmedi. Ne yapabilirim bu cihaza yardımcı olabilirseniz sevinirim.

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
Recovery mod ve fasboot durumu nedir?

Oyla:

nuh163

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuh genc
Cihazım
Mı 5 prime
Konular
2
15 dk önce eu rom yukledim cihaz karardı hiç bir tuş yanıt vermiyor. bilgisayara usb ile bağladığımda edl moda geçmiş. şimdi mi flash ile kurtarmaya çalışıyorum ama 300 sn oldu tık yok. flash tool'u denedin mi hocam sen

Oyla:

krmakmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
MI5
Konular
1
15 dk önce eu rom yukledim cihaz karardı hiç bir tuş yanıt vermiyor. bilgisayara usb ile bağladığımda edl moda geçmiş. şimdi mi flash ile kurtarmaya çalışıyorum ama 300 sn oldu tık yok. flash tool'u denedin mi hocam sen

Denedim hocam gece uyumadan başlattım 28bin saniye olmuş sabaha hala devam ediyordu. EMMC arızası var diye tahmin ediyorum.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Denedim hocam gece uyumadan başlattım 28bin saniye olmuş sabaha hala devam ediyordu. EMMC arızası var diye tahmin ediyorum.
Emmc değil power da yapıyor genellikle. Power değişimi yapıyorum, ulaşabilirsiniz.

Oyla:

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Emmc değil power da yapıyor genellikle. Power değişimi yapıyorum, ulaşabilirsiniz.
hocam merhaba,
mi5
xiaomi.eu son rom yüklü idi,
hiçbirlşey yokken,( şarjdayken) birden siyah ekran oldu ve hiiç tepki vermemeye başladı, yani pc ye takınca bile hiçbir tepki yok,
sonra içini açtım, batarya pimini çıakrıp yeniden taktım sonra, pc ye taktım ve birden xiaomi logo belirdi ve telefon normal şekilde boot edip hiçbir şey olmamış gibi kaldıgı yerden devam etti. herşey aynı duruyordu.

1 gün sonra, bugun yine aynı şey oldu ( yine şarjdayken siyah ekran,,
ama bu sefer batarya pimi ile düzelmedi... bir de bu sefer farklı olarak bildirim ışığı hafif yeşil yanıp sönüp sonra o da kapandı.

şurdaki gibi denedim acaba pc ye 9008 modunda gösterir miyim diye ama beceremedim.. aynı duruyor. :(

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:
Üst Alt