Rom Mi5 MIUI10 Global Stable 10.0.1.0 OAAMIFH

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
bu güncellemeyi kesinlikle yükleyemedim. twrp ile defalarca denedim telefon başlangıçta üç noktanın yanıp söndüğü ekranda bir süre kalıyor telefonda küçük küçük titremeler oluyor ve açılıp kapandığında twrp silinmiş olup mi asistant wipe data ekranı geliyor. twrp'yi yeniden yüklüyorum recovery dosyası ile yeniden yükleme yapıyorum ama bana mısın demiyor :( konuyla alakalı yardımcı olabilecek var mı ciddi anlamda telefonsuz kaldım ve aklıma bir çözüm gelmiyor.
Recovery den global rom yüklersen twrp gider zaten. MIUI nun kendi recovery ekranı gelir. Twrp den 5 wipe yapıp tekrar recovery başlatıp. Rom dosyasını PC den atıp denedin mi?
Bunları denediysen indirdiğin rom dosyası hasarlı olabilir. Bir defa başıma gelmişti.
Bunlar da olmazsa fastboot rom dosyası indirip miflash tan yüklersin bu kesin çözüm

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ayaz_ll

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
miu5
Konular
4
twrpden recovery yükledim kardeşim. hatta ikinci defa pc'den recovery atıp yeniden deniyorum artık son çözüm olarak miflash ile fastboot deneyeceğim :(((

İsomut58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
5 plas
Konular
2
Redmi 5 plas kullanıyorum bana da gelmedi ne zaman gelir acaba

İsomut58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
5 plas
Konular
2
Hocam ben resmi 5 plastik kullanıyorum bende böyle gösteriyo nezaman gelir sizce
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sasuta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
2
Custom romdan TWRP ile Miui10'a geçen oldu mu? TWRP ile yükleyebilmek için gerekli sürümü bu aşağıdaki linklerden hangisinden indiriyorduk uzun zaman oldu RR kullanıyorum miui10'u da denemek istiyorum.

Ayrıca Yine TWRP ile miui10'a geçenlerden öğrenmek istediğim root olayını son sürümde nasıl yapıyoruz?

Buradan fastboot romu indiiryoruz (Hatırladığım kadarıyla bu değildi sanırım :) )

Global stabil&developer

izzetkucur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta seviye
Cihazım
Xiaomi Red
Konular
1
Redmi Note 4 Güncellemesi Gelmeyecek mi ?

Üst Alt