Rom Mi5 MIUI10 Global Stable 10.0.1.0 OAAMIFH

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Çok iyi süre ben 3 buçuk civarı alıyorum bazen 4 oluyor özel yaptığın bir şey var mı
Batarya değişti ondan olabilir. Daha önce 2 buçuk saat alıyordum. Özel yaptığım bir şey yok. Forumda Xiaomi Cihazlarda Batarya Performansını Artırmak diye bir konu var oradaki bazı ayarlamaları yaptım bir de.

MI 5 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slayer34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
slayer34
Cihazım
yok
Konular
1
arkadaslar mi6 kullanıcısıyım 9.5.8 kararlı yazıyor, sistem güncellemesi yap diyorum ama en güncel rom u kullanıyorsunuz yazıyor
nereye baksam herkes miui 10 a gecmıs benım telefonumda mı bır sıkıntı var anlamadım:(

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
arkadaslar mi6 kullanıcısıyım 9.5.8 kararlı yazıyor, sistem güncellemesi yap diyorum ama en güncel rom u kullanıyorsunuz yazıyor
nereye baksam herkes miui 10 a gecmıs benım telefonumda mı bır sıkıntı var anlamadım:(
Şu an için güncellemeler geri çekildi. Beklemede kalın. Yazılan mesajlarda sorunuzun cevabı zaten mevcut.

MI 5 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slayer34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
slayer34
Cihazım
yok
Konular
1
anladım tesekkurler facebook grubu ve burada kı baslıklara bakınca herkes gecmıs, uzerınden yorumların da yapıldıgını gorunce merakıma ıstınaden sorayım dedım

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Buradan stabil indirip geçiş yapabilirsiniz. Betadan geçenlerin tüm verileri silinir. Stabil olanların verileri kalır.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsomut58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
5 plas
Konular
2
Ben redmi 5 plas kullanıyorum acaba güncelleme ne zaman❓ gelir

ChamYapragi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Bugun itibari ile otadan tekrar dagitildi miui 10 bende 9.5.8 de idim bugun bildirim geldi indirip kurdum sizede yakinda gelir...

ozkanozturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozkan ozturk
Cihazım
mi6
Konular
0
İyi de güncelleme sonrası miui 10 un bi numarasını göremedim, görsele biraz değişiklik var, yüz tanıma gibi bir beklentimizin gerçekleşmediği gibi bildirim ekranındaki karışıklık can sıkıcı, sonuç olarak epeydir beklediğimiz güncelleme bumudur yani?

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
İyi de güncelleme sonrası miui 10 un bi numarasını göremedim, görsele biraz değişiklik var, yüz tanıma gibi bir beklentimizin gerçekleşmediği gibi bildirim ekranındaki karışıklık can sıkıcı, sonuç olarak epeydir beklediğimiz güncelleme bumudur yani?
Beta kullansaydın bunu 2 ay önce farkederdin benim gibi. Bildirim paneli benim en çok canımı sıkan bölüm. Bildirim panelinde sadelik arıyorum ama Xiaomi sağolsun iyice görselle çorba etmiş. Bunun dışında arayüz ve performansta biraz iyileşme var 9 a göre. Yüz tanıma çin romlarinda var ama önermem güvenlik açığı oluşturabilir kullandım hoşuma gitmedi. Bi de ben kilit ekranına iki tık yapıp bildirimlere bakıyorum önemli değilse telefonu açmıyorum yüz tanıma olunca kilit ekrani direkt atlıyor. Parmak izi en güzeli

Ne diyelim artık umutlar MIUI 11 e kaldı. 10 da fazla birşey beklememek lazım

ayaz_ll

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
miu5
Konular
4
bu güncellemeyi kesinlikle yükleyemedim. twrp ile defalarca denedim telefon başlangıçta üç noktanın yanıp söndüğü ekranda bir süre kalıyor telefonda küçük küçük titremeler oluyor ve açılıp kapandığında twrp silinmiş olup mi asistant wipe data ekranı geliyor. twrp'yi yeniden yüklüyorum recovery dosyası ile yeniden yükleme yapıyorum ama bana mısın demiyor :( konuyla alakalı yardımcı olabilecek var mı ciddi anlamda telefonsuz kaldım ve aklıma bir çözüm gelmiyor.

Üst Alt