Rom Mi5 Miui 9.5.1.0 Güncellemesi

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
3. parti temalar tam olarak neleri kapsıyor? Buna tema mazağası dahil değil demi ?

Qenikha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 5 prime
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, mi5 64gb kullanıyorum. Güncellemeyi yaptım. Batarya daha iyi göründü gözüme. Uygulamalarda bir fark görmedim. Ama kulaklık ile ilgili sorun var. Mi hd pro kullanıyorum. Kulaklık düğmeleri çalışmıyor. Kulaklığı çıkardıktan 2 sn sonra kulaklık simgesi kayboluyor. Sizde böyle bir sorun var mı. Kulaklık ayarlarından baktım, iki seçeneği de denedim ama değişen yok. Çözüm bulursanız çok sevinirim.

Blitzift

mess with the best, die like the rest.
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Developer
Konular
1

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4
Merhaba arkadaşlar, mi5 64gb kullanıyorum. Güncellemeyi yaptım. Batarya daha iyi göründü gözüme. Uygulamalarda bir fark görmedim. Ama kulaklık ile ilgili sorun var. Mi hd pro kullanıyorum. Kulaklık düğmeleri çalışmıyor. Kulaklığı çıkardıktan 2 sn sonra kulaklık simgesi kayboluyor. Sizde böyle bir sorun var mı. Kulaklık ayarlarından baktım, iki seçeneği de denedim ama değişen yok. Çözüm bulursanız çok sevinirim.
Bende yeni mi pro kulaklık aldım, bahsettiğin problem bende yok

Qenikha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 5 prime
Konular
0
Bende yeni mi pro kulaklık aldım, bahsettiğin problem bende yok
Merhaba, başka sitelerden baktım, çözüm olarak kulaklık girişini çuvaldız ile kurcaladım, kulaklığı bir kaç defa sert bir şekilde takıp çıkardım. Sonra çalışmaya başladı. Ama telefonu cebime koyunca yine arıza verdi. Garip. Telefondan kaynaklı diye düşünüyorum.

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4
Ilgın
Merhaba, başka sitelerden baktım, çözüm olarak kulaklık girişini çuvaldız ile kurcaladım, kulaklığı bir kaç defa sert bir şekilde takıp çıkardım. Sonra çalışmaya başladı. Ama telefonu cebime koyunca yine arıza verdi. Garip. Telefondan kaynaklı diye düşünüyorum.
İlginç, sert taktım deyince aklıma şey geldi, acaba jac tam oturmuyor mu yerine

tr_yuri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
Selam arkadaşlar telefon şarjda oynarken aşırı kasıyor hatta ara ara donuyor neden acaba ya da sz böyle bişey yaşıyor musunuz..

Alper08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Caspervia m1
Konular
6
Selam arkadaşlar telefon şarjda oynarken aşırı kasıyor hatta ara ara donuyor neden acaba ya da sz böyle bişey yaşıyor musunuz..
Telefon sarjda iken oyun oynamanizi tavsiye etmiyorum. Çünkü sarj edilirken telefon isinir ustune oyun daha çok ısınma demek o yuzden donuyordur ayrıca bataryayi erken bitirir.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt