Soru Mi5 Miui 8 Batarya Deşarj

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
Miui 8 E geçtiğimden beri beta olsun stabil olsun pil hızlı biter oldu. Telefon ekran kapaliyken bile şarjı gidiyor kullanırken de çok hızlı gidiyor sizlerde nasıl sorun benim telefonda mı yoksa sizde de miui 7 den sonra farkı hissettiriyor mu ? Grafiği atmak isterdim fakat sarja yeni taktim.

MetalMan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tamer
Cihazım
MI 4LTE
Konular
0
Ben 7.4.27 Beta Rom kullanıyorum en son dün 6 saat 55 dkka ekran süresi aldım %18 sarjzla eve geldim biraz daha takılsam 7 saati gecerdim sanırım Beta Rom öneririm iyi forumlar.

Oyla:

bugra333

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
OnePlus 7T
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
12
Ben 7.4.27 Beta Rom kullanıyorum en son dün 6 saat 55 dkka ekran süresi aldım %18 sarjzla eve geldim biraz daha takılsam 7 saati gecerdim sanırım Beta Rom öneririm iyi forumlar.
Hangi şartlarda bu süreyi aldınız ?
Ben 4-5 rom denedim.
6 saat ekran göremedim. cihaz daha 10 günlük benim :) mi5 prime
eu 7.4.27 beta
global 8.2.2 stabil
RR 5.8.3 son sürüm
LOS son sürüm
denedim 5.5 saat gördüm en fazla.
Oyun oynamam genelde wifi açık olur tarayıcı whatsapp oluyor. Parlaklıkta çok yüksek değil
Dün akşam cihazı miflash üzerinden tamamen sıfırlayarak global stabil 8.2.2 kurdum. Bugün 47 pil var şuan 3 saat tam ekran süresi mevcut.
Bakalım pil biterken 6 saati görecek mi pek ümitli değilim ama :D

Son düzenleme:
Oyla:

MetalMan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tamer
Cihazım
MI 4LTE
Konular
0
Şu şartlarda gördüm bu süreyi kendi tarayıcısından film izledim, whatsapp, müzik, youtube, görüşme,mesajlasma, oyun oynamam bende (sarjı bitirmekten baska bir ise yaramaz bana göre oyun) mesela gereksiz uygulama yoktur telefonumda kendi uygulamalarını kullanırım cogunlukla film ve video izlemek icin sanırım kullanıyorum telefonu bu kadar :)

Oyla:
Üst Alt