Soru mi5 mi5s ve oneplus 3t mi hangisini almalıyım?

teknolojibil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
iphone 5
Konular
2
Ben cihazı aldığımdan beri herhangi bir sıkıntı yaşamadım 4g de de sıkıntı yok hat türkcell. İmeil atılı halde geldi zaten.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Oneplus 3t onde gibi gorunuyor her sekilde.bende 5s plus ile oneplus 3t arasinda kaldim.

teknolojibil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
iphone 5
Konular
2
5,7 inç ekran büyük gelmez mi birde bunun çerçevesi var ;)

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
Selamun aleyküm bende sizin gibi kararsız kaldım mi6 yı beklemedim pek fark bulamadım kendime göre, sonunda sefa hocadan mi5s 4-128 sipariş ettik yolda . Bakalım nasıl olacak beni ürküten sarj (iphone kullanıcı sarj mağduruyum) 'ın çabuk bitme durum birde ekran 5.15 inç ufak kalmaz inşALLAH plus 5,7 inç benim cebime sığmaz diye düşündüm 5,5 inç olsaymış iyiydi. Cihaz elime düşünce bilgi eklerim artı,eksi hayırlısı olsun şimdiden.
hayırlı olsun 5.7 cok da buyuk degıl esası daha once nasıl bır ekran buyulugu kullandınız bılmıyorum ama 5.15 de pek kucuk sayılmaz ıdeal . ama 5.7 plus alsanız daha memnun kalırdınız benım görusum

teknolojibil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
iphone 5
Konular
2
hayırlı olsun 5.7 cok da buyuk degıl esası daha once nasıl bır ekran buyulugu kullandınız bılmıyorum ama 5.15 de pek kucuk sayılmaz ıdeal . ama 5.7 plus alsanız daha memnun kalırdınız benım görusum
leeco le2 var 5.5 inç elime aldım tek elle kullanmak zor 5.7 inç 2 elden aşağı kurtarmaz düşündüm. 5.15 inç İdeal ekran benim için yeterli yinede . clap~~

Üst Alt