Yardım Mİ5 Kapandı Açılmıyor (Telefonu Bozdum)

kallekton

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi5
Konular
1
arkadaşlar geçen gün telefon cebimdeyken durduk yere kapandı (şarj %40 civarlarındaydı). Ne yaptıysam açılmadı bilgisayar da görmüyordu.Servise vermeye karar verdim ancak delta servis hakkında o kadar kötü yorumlar varki bir kişi bile iyi söylemiyor.Bulunduğum şehirde anlayan biri varmı diye internetten araştırdım buldum.Yaparız ederiz falan filan dedi garantiyi bozmayı göze aldım gittim verdim.Adam 2 gün sonra yapamadığını söyledi telefon açıldığı için garantisi de gitti.Başka bi telefoncuya gösterdim anakartında bi kısa devre var çözemedim dedi eski telefoncu ısıtmış falan dedi.Şuanda telefon çöp durumunda kurtarabilir miyim bu telefonu? Yardımcı olacak biri olursa çok dua ederim.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
xiaomiteknikservisi ile iletişime geçin hocam buna benzer sorunu yaşayan bir arkadaşı yönlendirmiştim sorununu çözüp göndermişlerdi cihazı.

Oyla:

kallekton

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi5
Konular
1
xiaomiteknikservisi ile iletişime geçin hocam buna benzer sorunu yaşayan bir arkadaşı yönlendirmiştim sorununu çözüp göndermişlerdi cihazı.
mesaj attım hocam dediğiniz üyeye yanlız benimki bi telefoncunun elinden geçti pek yapılacağına ümidim kalmadı yani

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
mesaj attım hocam dediğiniz üyeye yanlız benimki bi telefoncunun elinden geçti pek yapılacağına ümidim kalmadı yani
Sizin gösterdiğiniz telefoncu Xiaomi markası hakkında fazla bir bilgisi yoksa veya hiç yoksa sorunu çözememiş olabilir, bilgili kişilerin her zaman telefonu eline teslim etmek iyidir yapılmayacak bir şekilde ise cihaz hiç olmazsa nerede problem olduğunuz öğrenirsiniz.

Oyla:

xiaomiteknikservisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
xiaomi mi5
Meslek
telefon tamiri
Konular
1
Bazı cihazlar oluyor fakat bir süre sonra aynı problem karşımıza çıkıyor. Kesin olarak problemi ortadan kaldırdığımızda cihazları alacağız ve mümkün oldukça oynanmamış cihaz olması daha iyi olacaktır iyi forumlar

Tapatalk kullanarak Mi5s Plus aracılığıyla gönderildi

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam her yaparız diyene telefon verilir mi? Hele sokaktaki bir telefoncuya asla verilmemelidir. Keşke bu forumdan bilen birine gönderseydiniz.

Oyla:

kallekton

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi5
Konular
1
Hocam sorma yaptik bi hata telefonun çöpe gitmesini istemiyorum açıkçası

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam sorma yaptik bi hata telefonun çöpe gitmesini istemiyorum açıkçası
Hocam cihaza ne işlem yapıldı? Anakarta ısı uygulanmış diyorsunuz ne için ve ne kadar ne şekilde ısı uygulandı? Neresine ısı uygulandı? Neresinde kısa devre var? Kusura bakmayın ama cihazı çöp etmişsiniz zaten.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

kallekton

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi5
Konular
1
Yani baska bi telefoncuya gösterdim bana dediği anakartta bi kisa devre var çözemedim diğer telefoncu bi lehim vs bisey yapmis mi diye sordum lehim görünmüyor anakart kendine gelsin diye isitmiş olabilir dedi

Oyla:

emr61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emr
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Cihazi lg g4 lerde olan bootloop sorunu sanip vermistir isiyi islemciye(g4 lerde isinmadan oturu islemci lehimi atiyordu. İsitma firinlama ise yariyordu bir sure) Mi5 lerde bu sorun var cozumude net degil. Adam cok isi vermis demekki umarim duzelir.

Oyla:
Üst Alt