Çözüldü Mi5 Facebook Bildirim Sorunu

• Konbuyu başlatan Cengo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 3K

Cengo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Merhaba arkadaşlar mi5 cihazımda facebook bildirimleri tuhaf bir şekilde çalışıyor bildirimler bazen geliyor bazen gelmiyor mesela facebook uygulamasını açıyorum 5 adet bildirim gözüküyor ama telefona uyarı gelmiyor birsürü şey denedim ama düzeltemedim malesef bildirim izinlerinin hepsi açık pil tasarrufu kapalı facebook uygulamasını kilitledim otomatik başlatmaya izin verdim geliştirici seçeneklerinden 2 bölümü kapattım isimlerini hatırlamadığım onlar da fayda etmedi yardımcı olabilecek birisi var mı aranızda acaba? (Global beta son sürüm yüklü telefonumda)

rswarp

Morbidezza.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Mi 5
Konular
3
Uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi hocam?

Cengo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Uygulamayı kaldırmayı denemedim fakat fabrika ayarlarına döndürdüm bikez değişmedi şimdi dediğinizi yapmayı deniyeyim bide belki işe yarar

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Otomatik başlatma izni verin.

rswarp

Morbidezza.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Mi 5
Konular
3
Facebook uygulamasını kaldırıp tekrar yükledim ama değişen bir şey olmadı.
Otomatik başlatma izni verdiğiniz halde bildirim gelmiyorsa uygulama içinden de kontrol eder misiniz?

Cengo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Otomatik başlatma izni verdiğiniz halde bildirim gelmiyorsa uygulama içinden de kontrol eder misiniz?
Hocam uygulama içinden kontrol edin demişsiniz facebook uygulamasını açtığımda bildirimler kısmında 2-3 bildirim oluyor sorunum bu bildirimlerin telefona gelmemesi

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Hocam uygulama içinden kontrol edin demişsiniz facebook uygulamasını açtığımda bildirimler kısmında 2-3 bildirim oluyor sorunum bu bildirimlerin telefona gelmemesi

S.S.S Bölümü:
-------------------------------------

Whatsapp, Viber, Gmail, Ezan Vakti vb. uygulamaların bildirimlerini/uyarılarını alamıyorum?
Güvenlik (Araçlar) Uygulaması → Güvenlik → İzinler → Otomatik Başlatma yolunu izleyerek uyarı almak istediğiniz uygulamaları ekleyin. Eğer hala bildirim alamıyorsanız aşağıdaki ayarları da kontrol edebilirsiniz.
  • Ayarlar > Bildirimler & Durum Çubuğu > Uygulama Bildirimleri >Uygulama Adı > Kayan Bildirimleri Göster > AKTİF Edin
  • Ayarlar > Bildirimler & Durum Çubuğu > Uygulama Bildirimleri >Uygulama Adı > Kilit Ekranında Göster > AKTİF Edin
  • Ayarlar > Kilit Ekranı > Bildirim Gelince Uyandır > AKTİF Edin
  • Güvenlik Uygulaması > İzinler > İzinler > Uygulama Adı > Açılır Pencere Bildirimleri AKTİF Edin.
  • Güvenlik Uygulaması > İzinler > Otomatik Başlatma > Uygulama Adı >AKTİF Edin

Cengo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 5
Konular
2
S.S.S Bölümü:
-------------------------------------

Whatsapp, Viber, Gmail, Ezan Vakti vb. uygulamaların bildirimlerini/uyarılarını alamıyorum?
Güvenlik (Araçlar) Uygulaması → Güvenlik → İzinler → Otomatik Başlatma yolunu izleyerek uyarı almak istediğiniz uygulamaları ekleyin. Eğer hala bildirim alamıyorsanız aşağıdaki ayarları da kontrol edebilirsiniz.
  • Ayarlar > Bildirimler & Durum Çubuğu > Uygulama Bildirimleri >Uygulama Adı > Kayan Bildirimleri Göster > AKTİF Edin
  • Ayarlar > Bildirimler & Durum Çubuğu > Uygulama Bildirimleri >Uygulama Adı > Kilit Ekranında Göster > AKTİF Edin
  • Ayarlar > Kilit Ekranı > Bildirim Gelince Uyandır > AKTİF Edin
  • Güvenlik Uygulaması > İzinler > İzinler > Uygulama Adı > Açılır Pencere Bildirimleri AKTİF Edin.
  • Güvenlik Uygulaması > İzinler > Otomatik Başlatma > Uygulama Adı >AKTİF Edin
Hocam bunların hepsini denedim zaten diğer uygulamalardan bildirim alabiliyorum sorun sadece facebookda hepinize teşekkür ederim yine de ilgilendiğiniz için android 7 kısa bir zamanda global versiyona da gelecektir sanırım çin beta kullanıcıları kullanmaya başlamışlar android 7de sorunum belki düzelir

_bodrum_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
note 2
Konular
2
mi note 2 kullanıyorum global rom yuklenmış ve aynı problem ben de var

Üst Alt