Yardım Mi5 Ekranda İzi Kalan Yazı ve İkonlar

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Merhabalar. Mi5 kullanıyorum. Şu birkaç günde gözüme çarpan bir sorun var. Sorun sanırım ekran paneli ile ilgili gibi. Örnek vererek anlatayım. Misal Whatsapp üzerinden 5 dakika boyunca Ali isimli biriyle konuştum. Sonra geri döndüm ve tarayıcıyı açtım. Hâlâ o yazının olduğu yerde silik bir biçimde Ali çevrimiçi yazıyor. Acaba yazılımla mı ilgili diye ekran görüntüsü aldım ama ekran görüntüsünde böyle bir durum yok. Acaba ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Merhaba, ben de bugün Mi5 siparişi verdim. 2-3 ay önce alan ark.ta da benzer sorun oluştu. Aşağıdaki bağlantıda da bahsedilmiş ama çözüm yok, donanımsal sorun olması gerçekten kötü :( İptal mi etsem siparişi bilemedim..

O konuyu açan benim hocam ama kimsenin ilgisini çekmedi.

Oyla:

DJouneyt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
DJouneyt
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
O konuyu açan benim hocam ama kimsenin ilgisini çekmedi.
Anladım hocam.. Yazık valla.. Xda-developers'ta da göremedim sanki konu. Orada da mı denesek.. Bir de sürekli oluyor mu bu hata? Yani sadece ana ekrana dönünce mi, yoksa herhangi bir ekrandan herhangi başka bir ekrana geçişte de mi oluyor? Çok heveslenmiştim alete nihayet de siparişi verdim ama bunu görünce heves meves kalmadı

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Anladım hocam.. Yazık valla.. Xda-developers'ta da göremedim sanki konu. Orada da mı denesek.. Bir de sürekli oluyor mu bu hata? Yani sadece ana ekrana dönünce mi, yoksa herhangi bir ekrandan herhangi başka bir ekrana geçişte de mi oluyor? Çok heveslenmiştim alete nihayet de siparişi verdim ama bunu görünce heves meves kalmadı
Sana şöyle soylim hocam lg g4 ile ayni sorun. Youtube'da videolar var lg g4 ile ilgili ordan fikir sahibi olabilirsin.
Bide tüm cihazlarda olacak diye bişey yok ama olma ihtimali yüksek diyim sana.

Oyla:

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Merhaba, ben de bugün Mi5 siparişi verdim. 2-3 ay önce alan ark.ta da benzer sorun oluştu. Aşağıdaki bağlantıda da bahsedilmiş ama çözüm yok, donanımsal sorun olması gerçekten kötü :( İptal mi etsem siparişi bilemedim..

mi5s al keyfine bak derim

Oyla:

DJouneyt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
DJouneyt
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
Merhabalar, cihaz geldi, tabi ki LG panelli. Şu anda bu f/p bandında başka cihaz zor gibi, Mi5s için ön kamerada OIS eksikliği ve parmak izi okuyucunun bazen çalışmaması şikayetlerinden dolayı pek içime sinmedi açıkçası, ama metal kasası ve tasarımı bana göre daha iyi tabi. 'tan da sigorta yaptırıp kullanayım diyorum. Sorun çıkarsa da uğraşacağız, yapacak birşey yok..

Oyla:

cangunaltay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can günaltay
Cihazım
mi5 prime
Konular
0
merhaba bende kabullendim bakalım.:)) nereye soracağımı bilemedim bazı yerlerde sordum cevap gelmedi. otg ile flash disk bağlayınca doc pdf vs resim hariç flashta açamıyorum tel hafızasına yükleyin uyarısı geliyor. flash üzerinde çalışmanın bir yolu yordamı varmıdır....

Oyla:

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
merhaba bende kabullendim bakalım.:)) nereye soracağımı bilemedim bazı yerlerde sordum cevap gelmedi. otg ile flash disk bağlayınca doc pdf vs resim hariç flashta açamıyorum tel hafızasına yükleyin uyarısı geliyor. flash üzerinde çalışmanın bir yolu yordamı varmıdır....
Flash üzerinden dosyaları açmayı ben de merak ediyorum.

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Arkadaşlar servise verecek olanlar vardı. Verdiler mi acaba? Delta nasıl bi tutum sergiliyor bu konu ile ilgili?

Oyla:

turab_00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Turab
Cihazım
Mi5
Konular
6
Bu sorun benim telefonumda da oluşmaya başladı. Garantiye gönderen var mı cihazı bu ghost screen sorunundan dolayı?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

HaliliG.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi5
Konular
0
Merhabalar. Mi5 kullanıyorum. Şu birkaç günde gözüme çarpan bir sorun var. Sorun sanırım ekran paneli ile ilgili gibi. Örnek vererek anlatayım. Misal Whatsapp üzerinden 5 dakika boyunca Ali isimli biriyle konuştum. Sonra geri döndüm ve tarayıcıyı açtım. Hâlâ o yazının olduğu yerde silik bir biçimde Ali çevrimiçi yazıyor. Acaba yazılımla mı ilgili diye ekran görüntüsü aldım ama ekran görüntüsünde böyle bir durum yok. Acaba ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

Aynı sorun bende de var acaba güncelleme ile alakalı olabilir mi güncellemeden önce normaldi yoksa garanti yolu mu gözüküyor.
Hocam ne yaptınız garantiye verdiniz mi?

Oyla:
Üst Alt