MI5 Ekran sorunu (çok tuhaf )

djlazo31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Galaxy S4
Konular
2
Maalesef aklıma gelen başka bir yol yok hocam... Bu nedenle yukarıdaki mesajda uyarı olarak "Tabii kilidi kapatıp denemek oldukça riskli, çünkü kilit kapalıyken custom rom yüklemek mümkün olmuyor ve eğer yöntem işe yaramazsa cihaz çöp haline geliyor." yazmıştım.
elbet bulacam çaresini o riski göze almıştım

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bootloader kilitliyken twrp kurmanın hiçbir yolu yok mi5 için malesef. Edl den kurulsa bile açmayacaktır orjinal sistem değiştirildiği için, bootloader kilitliyken sistem kendini kontrol ediyor. Daha önce kilidi açtığınız hesabı hatırlıyorsanız onunla açabilirsiniz bir ihtimal.

djlazo31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Galaxy S4
Konular
2
edl den developer rom kursam açılamaz mı ?

djlazo31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Galaxy S4
Konular
2
Bootloader kilidi mi? Tabii ki hayır.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yani şimdi ben bu cihaza hiçbir şekilde twrp kurup custom rom ile çalıştıramayacak mıyım ?
Çöp mü oldu cihaz ?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
yani şimdi ben bu cihaza hiçbir şekilde twrp kurup custom rom ile çalıştıramayacak mıyım ?
Çöp mü oldu cihaz ?
Cihazın ilk bootloader ını açarken kullandığınız hesabı hatırlıyorsanız onunla açmayı deneyin bir ihtimal açabilir.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MARWEL

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cihangir
Cihazım
mi 5 prime
Konular
0
Merhabalar, benzer şekilde Mi5 cihazım ekranını kilitledikten sonra tekrar açılmıyor. Ara sıra bildirim geldiğinde ekran pır pır açılıp kapanıyor ama kilit ya da menü tuşuna bastığımda ekran gelmiyor. Kilit tuşuna basılı tutarak telefona reset attığım zaman ekran açılıyor, pin girişi ve ekran şifre girişinin ardından telefon her türlü kullanıma açık fakat bu durum ekranı kilitleyene kadar sürüyor. Ekran kilitlendiğinde telefonu tekrar resetlemem gerekiyor. Sizce yazılımsal bir sorun mu? Fastboot, rom yükleme gibi konularda hiçbir bilgim yok. Var mı bir önerisi olan?

Ömer Mehmet bayral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Mehmet
Cihazım
Mi5 32gb
Konular
5
Merhabalar, benzer şekilde Mi5 cihazım ekranını kilitledikten sonra tekrar açılmıyor. Ara sıra bildirim geldiğinde ekran pır pır açılıp kapanıyor ama kilit ya da menü tuşuna bastığımda ekran gelmiyor. Kilit tuşuna basılı tutarak telefona reset attığım zaman ekran açılıyor, pin girişi ve ekran şifre girişinin ardından telefon her türlü kullanıma açık fakat bu durum ekranı kilitleyene kadar sürüyor. Ekran kilitlendiğinde telefonu tekrar resetlemem gerekiyor. Sizce yazılımsal bir sorun mu? Fastboot, rom yükleme gibi konularda hiçbir bilgim yok. Var mı bir önerisi olan?
kardeşim aynı sorun bendede var fastbootan butloder kilidini kapattım yine aynı birefa ilk acılışta acılıyor kapatınca acılmıyor tuşlara basınca ekran bazen pırlıyıp kapanıyor yokmu çözümü

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
kardeşim aynı sorun bendede var fastbootan butloder kilidini kapattım yine aynı birefa ilk acılışta acılıyor kapatınca acılmıyor tuşlara basınca ekran bazen pırlıyıp kapanıyor yokmu çözümü
Hocam ekran değişimi ile çözülebilir bence aynı sorunu başka bir cihazda daha görmüştüm telefonu açınca ekran geliyor fakat ekranı kitleyince bir daha açılmıyordu. O telefonun ekran bağlantı kablosunda sıkıntı vardı sizde de öyle bir durum olabilir belki

Ömer Mehmet bayral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Mehmet
Cihazım
Mi5 32gb
Konular
5
Hocam ekran değişimi ile çözülebilir bence aynı sorunu başka bir cihazda daha görmüştüm telefonu açınca ekran geliyor fakat ekranı kitleyince bir daha açılmıyordu. O telefonun ekran bağlantı kablosunda sıkıntı vardı sizde de öyle bir durum olabilir belki
osp rom yükleyince düzeldi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ama fs
fastboot rom yüklüyorum acılmıyor persistten kaynaklanıyor bence am persist ti birtürlü yukleyemiyorum

Üst Alt