Yardım Mi5 Dokunmatik Takılma

yusufdj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
9
Merhabalar 1 hafta önce almış olduğum telefonumda dokunmatiğinde takılmalar oluyor tepkisiz kalıyor 5,10 saniye hiç dokunmatiği çalışmıyor sonra düzeliyor ve bunu artık sık sık yapmaya başladı ne tür bir sıkıntısı olabilir?

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524
Konu onaylandı

Oyla:

Uslu3rt@n

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Konular
14
Bende mi5 kullanıyorum çok hassas dokunmatik, facebook veya sahibinden vb. sitelerde menüde aşağı kaydırıken dokunduğum yer algılıyor çok sinir bozucu ben aşağı kaydırmak istiyorum o içeriğe giriyor

Oyla:

Uslu3rt@n

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Konular
14
Bende mi5 kullanıyorum çok hassas dokunmatik, facebook veya sahibinden vb. sitelerde menüde aşağı kaydırıken dokunduğum yer algılıyor çok sinir bozucu ben aşağı kaydırmak istiyorum o içeriğe giriyor

Oyla:

aklidenqesibozuk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ismet
Cihazım
mi5 prime
Konular
0
Arkadaşlar merhaba

bende 2 ay önce mi5 prime aldım ilk başlarda bi sıkıntı yoktu ama sonradan ilk uyandırmada dokunmatik algılamıyor tekrar kapatıp açtığımda dokunmatik düzeliyor bunun sorununu çözen oldu mu? sinir bozucu bir hale geldi bu arada ekran panelim sharp.

Oyla:

aykutsahin_07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aykut
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
0
Aynısı amcamda da var malesef yok mu çare
Arkadaşlar merhaba

bende 2 ay önce mi5 prime aldım ilk başlarda bi sıkıntı yoktu ama sonradan ilk uyandırmada dokunmatik algılamıyor tekrar kapatıp açtığımda dokunmatik düzeliyor bunun sorununu çözen oldu mu? sinir bozucu bir hale geldi bu arada ekran panelim sharp.

Oyla:

Dtl1990

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emine
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10
Parmak izini silin tekrar parmak izi oluşturun benimkide son zamanlarda sürekli takılma yapıyordu sildim ve tekrar parmak izi oluşturdum şuan takılma olayı geçti geçici bi çözüm belki ama işe yaradı ;)

Oyla:

aykutsahin_07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aykut
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
0
Parmak izini silin tekrar parmak izi oluşturun benimkide son zamanlarda sürekli takılma yapıyordu sildim ve tekrar parmak izi oluşturdum şuan takılma olayı geçti geçici bi çözüm belki ama işe yaradı ;)
Yok hocam parmak izini bırakın cihaza format attım güncellemeleri yüklüyorum yine aynı

Oyla:

aklidenqesibozuk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ismet
Cihazım
mi5 prime
Konular
0
çözümünü bulamadım servise gönderdim malesef. aynı şekilde geleceğinden dolayı endişelerim var merakla bekliyorum hayırlısı neyse o olsun bakalım.
[doublepost=1518701764,1516271160][/doublepost]Servise gönderdiğim mi5 prime 64 gb telefonum mi5 32 gb olarak geri geldi tam bir rezillik evobt'yi şikayet edeceğim.

Oyla:

Yigitozturk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit öztürk
Cihazım
Mi 5
Konular
17
Acaba dokunmatik sorununu nasıl çözdünüz bende de mi5 var ekran değiştirdim rom yüklettim telefonu sıfırladım hiçbir sonuç alamadım bir servis anakarttan olabilir dedi diğeri ekran kusurludur dedi çözebilen var sa ona göre yol izleyeyim

Oyla:

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Daha bugün başıma geldi. Saatin olduğu sol üst taraf takılı kaldı, 10 dakika sonra düzeldi Donanımsal bir sorun mu bu?

Oyla:
Üst Alt