Yardım Mi5 Dokunmatik Takılma

yusufdj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
9
Merhabalar 1 hafta önce almış olduğum telefonumda dokunmatiğinde takılmalar oluyor tepkisiz kalıyor 5,10 saniye hiç dokunmatiği çalışmıyor sonra düzeliyor ve bunu artık sık sık yapmaya başladı ne tür bir sıkıntısı olabilir?

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
xiaomi için ayrı bir cam filmi üretilmeli dokunmatiği çok hassas tozdan nem kapıyor desek yanlış olmaz hehalde benimde alt tuşların sol tarafta olanı son uygulamalar tuşu etkileniyor bastırmak zorunda kalıyorum diye filmi çıkarıp nano sıvı koruma yaptırdım o bile etkiliyor bazen dokunmatik hassasiyetinin düzeltilmesi gerek biçok telefon eldiven ile kullanılabilirken xiaomiyi koruma ile kullanamıyoruz çok can sıkıcı

Oyla:

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Hem mi4 hem de mi5s cihazlarımı ekran koruyuculu kullandım. Bir problem yaşamadım. Şu an mi5s için Samsung a5 2016 için üretilmiş nano film ile kullanıyorum. Problem hassasiyet kaynaklıysa tavsiye ederim.

Oyla:

cnky50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Miui
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Merhabalar 1 hafta önce almış olduğum telefonumda dokunmatiğinde takılmalar oluyor tepkisiz kalıyor 5,10 saniye hiç dokunmatiği çalışmıyor sonra düzeliyor ve bunu artık sık sık yapmaya başladı ne tür bir sıkıntısı olabilir?
Hocam ayni sekilde bir arkadaş problem yaşamıştı forumda donanimsal bir sorundu garanti kapsaminda yapılmıştı araya forumun admini felan girmişti.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
sao
Hem mi4 hem de mi5s cihazlarımı ekran koruyuculu kullandım. Bir problem yaşamadım. Şu an mi5s için Samsung a5 2016 için üretilmiş nano film ile kullanıyorum. Problem hassasiyet kaynaklıysa tavsiye ederim.
teşekkür ederim şuan 360°klıf kullanıyorum onun filmi sadece ekranı kapıyor tuşları kapatmıyor değiştirirsem dediğiniz camı kullanırım

Oyla:

yusufdj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
9
Merhaba cam koruma filmi kullaniyormusun
Merhabalar, cam filmi kullanıyordum sorun ondan kaynaklanabilir diye söküp 3 gün öyle kullandım fakat sorun devam ediyordu.
Hocam ayni sekilde bir arkadaş problem yaşamıştı forumda donanimsal bir sorundu garanti kapsaminda yapılmıştı araya forumun admini felan girmişti.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende araştırmalarım sonucu bir sonuca varamadım garantiye gönderdim bende.

Oyla:

yusufdj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi9 SE
Konular
9
2 hafta oldu delta servis adam akıllı bilgi verilmiyor bana gelen cihaz kusurlu cihazdı yeni sıfır cihaz ile değişim talep ettim fakat reddedildi, tüketici hakları mahkemesine başvuracağım bugün bütün belgelerim hazır.

Oyla:

Gurkan411

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürkan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
2 hafta oldu delta servis adam akıllı bilgi verilmiyor bana gelen cihaz kusurlu cihazdı yeni sıfır cihaz ile değişim talep ettim fakat reddedildi, tüketici hakları mahkemesine başvuracağım bugün bütün belgelerim hazır.
aynı sorun bende de var. Genelde çok ısınınca yapıyor. Rom atacağım becerebilirsem. Servisten geldimi telefon. Nedir son durumu

Oyla:
Üst Alt