Yardım mi5 cloud oturum açma

inatcisevdalim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
android
Konular
7
mi hesabı ile cloud öğelerine girmek istediğimde tam girecek gibi olup tekrar başa dönüyor. telefonun browserdan girmek istediğim zaman da "cihaz bul" haricindeki diğer 5 simge (rehber, mesajlar, notlar, kayıtlar, galeri) üzerinde kilit sembolü ile gözüküyor. Farklı versiyonlarda romlar kullanmış olmama rağmen sorunu halledemedim. Yardım lütfen. Şimdiden teşekkürler.

inatcisevdalim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
android
Konular
7
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

inatcisevdalim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
android
Konular
7
Oturum açmalısınız. Sağ Üst Kosede Sign In (Oturum Aç) yazıyor
Fark yapmıyor. Oturum aç diyorum. Mi hesap numaram ekrana geliyor. Gizle ve Tamam seçenekleriyle. Gizle deyip e-mail adresim şifremle de girsem telefon no ile de girsem ya da gelen hesap numarama tamam da desem sonsuz döngüye giriyor sürekli oturum açılıyor diyor ama nafile . Bigisayardan girerken sıkıntı yok.

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Fark yapmıyor. Oturum aç diyorum. Mi hesap numaram ekrana geliyor. Gizle ve Tamam seçenekleriyle. Gizle deyip e-mail adresim şifremle de girsem telefon no ile de girsem ya da gelen hesap numarama tamam da desem sonsuz döngüye giriyor sürekli oturum açılıyor diyor ama nafile . Bigisayardan girerken sıkıntı yok.

Site ile ilgili bir sorun yok. Telefonda kullandığınız sürümle alakalı bir durum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

inatcisevdalim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
android
Konular
7
Uygulamalardan biri kök dizinde mıuı diye klasör oluşturuyor. Küçük harflerle. İçerisinde galery/cloud/owner alt dizinleri mevcut. Ayrıca kök dizinde MIUI isimli bir klasör daha mevcut. Onun içinde de galery adlı bir dizin var ama owner ve cloud mevcut değil. Çeviriden kaynaklı bir hata olabilir mi? Türkçe karakterler ile karşılaşınca benim mi cloud öğeleri sapıtıyor olabilir mi? Dizini silip cloud öğelerine tekrar erişmek isteyince dizin tekrar geri geliyor.

Oyla:

inatcisevdalim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
android
Konular
7
Sürüm 6.11.10 hem global hem de eu versiyonda aynı hata mevcut.

Oyla:

İsmail fidancı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İso
Cihazım
Redmi note 3
Konular
3
Aynı sorunla bende karşılaştım hatırlamıyorsam şu şekilde hallettim kilitli görünen simgelerin birine tıkladım telefona kod göndermek için ekran geldi ardından kod telefona geldi o şekilde açıldı.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt