Yardım Mi5 Ankara İçi Onarım & Tamir Destek

sceryavuz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 10
Meslek
-
Konular
16
Destek talebine yazdığım mesajı aynen burayada ekleyeyim.

Merhabalar, Mi5 cihazımızın ekranı kırıldı. Cihazın aynı zamanda usb konnektörü bozulmuştu bu sebeple uzunca bir süre şarjsız bekledi cihaz. Hem usb girişi hemde ekran orjinal parçaları ile değiştirildi. Fakat cihaz açılmıyor. Üst taraftaki led yanıyor. Fakat ne ekrana görüntü geliyor nede çalıştığına dair bir belirti var. Ürünün dış kasası ve genel bütünlüğü çok iyi bu sebeple kullanmaya devam etmek istiyoruz. Ankara içerisinde 1-2 telefoncuya götürdük ama Xiaomi den anlayan kişi bulamadık, kimi telefoncular markayı dahi ilk defa duymuş. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz. Sorun tespiti ve onarımı için iletişime geçebilirsiniz. Ankara içi servisiniz varsa oraya götürebilirim ürünü.

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Hocam telefonu şarja takılı bıraktınız mı? Cihazın şarjı tamamen bittiğinde kapalı halde şarja taktığınızda kırmızı led yanar ama telefonun ekranında şarj olduğuna dair bir belirti olmaz.: Yaklaşık yarım saat şarjda kaldıktan sonra pil göstergesi gelebilir.Bir başka ihtimal ise cihazın edl moda girmiş olması.Bunu anlamak için telefonu bilgisayara takın ve ''Aygıt Yöneticisinde'' ne olarak görünecek ona bir bakın.Bunları bir deneyin eğer bir belirti olursa cevap yazın yardımcı olmaya çalışırız.

Oyla:

sceryavuz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 10
Meslek
-
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam telefonu şarja takılı bıraktınız mı? Cihazın şarjı tamamen bittiğinde kapalı halde şarja taktığınızda kırmızı led yanar ama telefonun ekranında şarj olduğuna dair bir belirti olmaz.: Yaklaşık yarım saat şarjda kaldıktan sonra pil göstergesi gelebilir.Bir başka ihtimal ise cihazın edl moda girmiş olması.Bunu anlamak için telefonu bilgisayara takın ve ''Aygıt Yöneticisinde'' ne olarak görünecek ona bir bakın.Bunları bir deneyin eğer bir belirti olursa cevap yazın yardımcı olmaya çalışırız.

Uzun süre şarjda bekledi, ekrana gelen giden olmadı. Üst led ilk sarı yanıyor daha sonra turuncuya dönüşüyor. EDL mod olayından haberim yoktu, cihaza herhangi bir yazılım vs. atmaya çalışmamıştım orjinalliği bozulmasın diye.

Dediğiniz gibi EDL moda girdiğinde ekrana hiçbir görüntü gelmiyor mu? Bilgisayara taktığımda herhangi bir tepki yok çünkü.

Oyla:

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
Destek talebine yazdığım mesajı aynen burayada ekleyeyim.

Merhabalar, Mi5 cihazımızın ekranı kırıldı. Cihazın aynı zamanda usb konnektörü bozulmuştu bu sebeple uzunca bir süre şarjsız bekledi cihaz. Hem usb girişi hemde ekran orjinal parçaları ile değiştirildi. Fakat cihaz açılmıyor. Üst taraftaki led yanıyor. Fakat ne ekrana görüntü geliyor nede çalıştığına dair bir belirti var. Ürünün dış kasası ve genel bütünlüğü çok iyi bu sebeple kullanmaya devam etmek istiyoruz. Ankara içerisinde 1-2 telefoncuya götürdük ama Xiaomi den anlayan kişi bulamadık, kimi telefoncular markayı dahi ilk defa duymuş. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz. Sorun tespiti ve onarımı için iletişime geçebilirsiniz. Ankara içi servisiniz varsa oraya götürebilirim ürünü.
geçmiş olsun hocam özelden yazıyorum...

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

emr61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emr
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
kardeş. istnbulda xiaomi teknik servis yaz cıkıyor onlara gönder. bataryan büyük ihtimal şoklanınca düzelir. olmadı onlar ücretsiz sıkıntıyı söylerler. ankara vs uğraşma derim.

Oyla:
Üst Alt