İnceleme Mi5 128 gb Beyaz kutu açılışı

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Hocam cihazınız bootloader kilitlidr.Rom atarken dikkatli olun,işlemleri harfiyen yapım yoksa bootstrap ya da brick ihtimali oluşur.
Bu arada zaman geçirmeden bootloader kilidinin kaldırılması için başvurun.
Dünün yol yorgunluğunu atar atmaz bu sabah başvurumu yaptım :) Sony vardı şu ana kadar, 8-10 defa rom attım ama brick olsa da yeni telefon alsam rahatlığı ile yapıyordum :) Şimdi sadece okuyorum

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Arkadaşlar 600 dolar + yol-yemek vs. için de 200 lira gitti. İki tane alınca makulleşti.Kargoyla da gelirdi ama hem şahsı tanımamam , hem de nette okuduğum çakma mi5 ihtimali yüzünden görerek almak istedim. Benim tavsiyem o yönde. Nette ucuz olan ürünler şüphe uyandırıyor.

bukars

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi5
Konular
6
Arkadaşlar 600 dolar + yol-yemek vs. için de 200 lira gitti. İki tane alınca makulleşti.Kargoyla da gelirdi ama hem şahsı tanımamam , hem de nette okuduğum çakma mi5 ihtimali yüzünden görerek almak istedim. Benim tavsiyem o yönde. Nette ucuz olan ürünler şüphe uyandırıyor.
Yurtdışından ereden aldınız pek anlayamadım.

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Yurtdışından almadım. Bursa'dayım. Elden almak için aracımla yaktığım yakıtı söyledim :) Arkadaşın biri bir kaç tane tanıdığı vasıtasıyla getirmiş. Bende öyle ondan aldım

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Cihazla ilgili rehberler hazırlanıyor. Kutu açılışı sonrasında Unlock videosu da bitmek üzere. Anlatımı tamamladım ve videoya açıklamaları eklemek kaldı. Yarına kadar sanırım bitmiş olur.Anlatımı Mi5 bölümünde bulabilirsiniz.
Bu sıralar tüm boş vaktimi Mi5 ile harcadığım için foruma pek vakit ayıramıyorum. Bu nedenle attığınız mesajları görmemiş olma ihtimalim çok yüksek. Sabah itibariyle 652 tane yeni mesaj beni beklemekteydi.
Resimlerinizi ilk mesajınız ile birleştirdim ve yanlış yazıldığı için görünmeyen resminizi de düzelttim.

Son düzenleme:

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Cihazla ilgili rehberler hazırlanıyor. Kutu açılışı sonrasında Unlock videosu da bitmek üzere. Anlatımı tamamladım ve videoya açıklamaları eklemek kaldı. Yarına kadar sanırım bitmiş olur.Anlatımı Mi5 bölümünde bulabilirsiniz.
Bu sıralar tüm boş vaktimi Mi5 ile harcadığım için foruma pek vakit ayıramıyorum. Bu nedenle attığınız mesajları görmemiş olma ihtimalim çok yüksek. Sabah itibariyle 652 tane yeni mesaj beni beklemekteydi.
Resimlerinizi ilk mesajınız ile birleştirdim ve yanlış yazıldığı için görünmeyen resminizi de düzelttim.
Teşekkür ederim. Bana da bugün kod geldi. Artık araştırmaya başladım. Tamamıyla mantıklı bir rom olmadan kurmayayım diyorum. Siz ne yaptınız ? Rom tavsiyeniz var mı ?

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Bu arada incelemeye konusu olduğu için bir haftalık intibamı yazayım. Parmak izi okuyucusu 6s plustan hızlı. Fotoğraf çekimini gündüz yaptık ve çok iyi. Video kalitesi mükemmel. Çince haber vs bildirimleri var sürekli onlar sıkıcı. İnternetten bir kaç apk kurdum ve hiç bir sorun çıkarmadı. Şimdilik her şey iyi. Sorularınız var ise dener paylaşırım.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Teşekkür ederim. Bana da bugün kod geldi. Artık araştırmaya başladım. Tamamıyla mantıklı bir rom olmadan kurmayayım diyorum. Siz ne yaptınız ? Rom tavsiyeniz var mı ?
Her Global romu olmayan Mi cihazında olduğu gibi xiaomi.eu romu kurdum.
Unlock için rehbere bakabilirsiniz. Video henüz hazır olmasa da anlatımlar da oldukça açık zannediyorum.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

ozergul

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özer
Cihazım
redmi note 3
Konular
28
6-7 önce redmi note 3 aldım
malzeme kalitesi çok düşük redmi note 3 ün. bu pek normal bir durum değil bana göre. telefonun arkasındaki MI yazısı düştü mesela.

acaba bunda da o tarz şeyler olur mu...

telefon çok güzel görünüyor bu arada oldukça zarif.

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Her Global romu olmayan Mi cihazında olduğu gibi xiaomi.eu romu kurdum.
Unlock için rehbere bakabilirsiniz. Video henüz hazır olmasa da anlatımlar da oldukça açık zannediyorum.

Sent from my MI PAD using Tapatalk
Bende global romu kuracaktım ama geri çekildi , yenisi gelecek dediler diye bekledim. Normal roma göre eksisi var mı ??

7.2.13 'ü indirmişim. Senin rom da bu mu ??

Üst Alt