İnceleme Mi5 128 gb Beyaz kutu açılışı

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Teşekkür ederim arkadaşlar. Ürün orjinal sürüm herhalde. Açarken Çince ve İngilizce vardı . Açtıktan sonra da kendi app storesi var. Onu da şimdi sen sorunca açtım. App store da çince :(
Keşfedeceğiz inşallah

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Hocam hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Telefonun direk geldiğinide google play service ve turkce dil varmı Global rommu

Cihaz global satıştan alınmamış, cihazda global rom yok, onun için cihaz Türkçe değil, Google play servisleri yok.

Nysia

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nail Buğra
Cihazım
Nokia x2 :(
Konular
2
cihazınız öncelikle hayırlı olsun. global rom yüklemek için ne yapmanız gerekiyor? kolay mı zor mu ?

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Global roma bakıyorum indirdim aslında ama artı eksilerini araştırıyorum. İnternete bağlayınca cihaz MIUI 7.3.3 kurmak istedi. Onu da yüklemedim. Eski cihazıma sürekli rom attım can çekişiyordu. Umarım sorunsuz buna da atarım

altanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi Note 2
Meslek
Eğitimci
Konular
30
Hocam böyle deme. Dedikçe iştahımız kabarıyor. Olan var olmayan var yahu. :D
7 yıllık Apple kullanıcıydım,en son 9.3 sürümüne uzun süredir jailbreak gelmeyince kafam attı,ne alayım ne alayım derken (ki Samsung ve Lg asla almam) Huawei alacaktım ki tesadüfen bir sitede Mi5 gördüm.2 yıl evvel falan Mi4 ü çok beğenmiştim ama Apple dan vazgeçememiştim.Neyse uzatmayayım,araştırdım ve Mi 5 almaya karar verdim.Apple ın yerini tuttu mu,evet.O yüzden övüyorum cihazı.Benim gibi uslanmaz bir Apple cıyı dize getirdi.Yoksa ballandıra ballandıra anlatmazdım.
Allah size de nasip etsin.Sizin yaşınızda olsam (para kazanma sorunu,sorumluluklar,evlilik hayali,öğrencilik vs) muhtemelen ben de alamazdım.

altanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi Note 2
Meslek
Eğitimci
Konular
30
Global roma bakıyorum indirdim aslında ama artı eksilerini araştırıyorum. İnternete bağlayınca cihaz MIUI 7.3.3 kurmak istedi. Onu da yüklemedim. Eski cihazıma sürekli rom attım can çekişiyordu. Umarım sorunsuz buna da atarım
Hocam cihazınız bootloader kilitlidr.Rom atarken dikkatli olun,işlemleri harfiyen yapım yoksa bootstrap ya da brick ihtimali oluşur.
Bu arada zaman geçirmeden bootloader kilidinin kaldırılması için başvurun.

kalkan_yumruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
xiaomi9t
Konular
4
Hocam hayırlı olsun 128 gb ne kadara aldınız almak istiyorum lakin nerden bilimyorum bekliyorum sadece

Deejay_2006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi4 w
Konular
8
Evet fiyat nedir temin de yardımcı olabilecek war mi?

Üst Alt