İnceleme Mi5 128 gb Beyaz kutu açılışı

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
Arkadaşlar dün uzun yol kat ederek 2 tane 128 gb'lik Mi5 sahibi oldum. Beyaz istemedim ama kabul ettik. Cam mı seramik mi onunla da ilgili bir şey yazmıyor. Bende anlamadım ama beğendim.
Beraber gidip aldığım arkadaşımda 6S Plus var ve telefona hayran kaldı. Bende akşam geç saatte bakabildim ve çok zarif diyebilirim. Şimdi de sizlerle paylaşmak istedim. Darısı herkesin başına

Moderatör tarafında düzenlendi:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Arkadaşlar dün uzun yol kat ederek 2 tane 128 gb'lik Mi5 sahibi oldum. Beyaz istemedim ama kabul ettik. Cam mı seramik mi onunla da ilgili bir şey yazmıyor. Bende anlamadım ama beğendim.
Beraber gidip aldığım arkadaşımda 6S Plus var ve telefona hayran kaldı. Bende akşam geç saatte bakabildim ve çok zarif diyebilirim. Şimdi de sizlerle paylaşmak istedim. Darısı herkesin başına

Bir İnceleme Konusu Olarak Görsel Bir Şölenle Anlatılabilirdi ;)

altanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi Note 2
Meslek
Eğitimci
Konular
30
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.Seramik arka kapak henüz piyasada değil.Beyazlar zaten seramik değil.Yine de dert etmeyin,çok şık cihazlar.

anlamli99

TaM35
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.Seramik arka kapak henüz piyasada değil.Beyazlar zaten seramik değil.Yine de dert etmeyin,çok şık cihazlar.
Çok teşekkür ederim. 64'lüğe razıyken şimdi 128'lik olunca arka kapak ne diye araştırmayayım dedim :) Seramik olmadığını da şimdi öğrendim.

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Hayırlı olsun hocam bana da ÖM atmışsınız ama geç gördüm. Sorunu halletmenize sevindim. :)

altanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi Note 2
Meslek
Eğitimci
Konular
30
Valla hocam hem 32 gb hem de 64 gb kullandım,hala 64 lük siyah sahibiyim,doyamıyorum cihaza o derece.Tek bir kusuru var.Arka kapak çok kaygan ve heryere koymayın cihazı,kayıp düşebilir.Ama ele oturuşu güzel.Tekrar hayırlı olsun.İyi günlerde kullanın.

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Valla hocam hem 32 gb hem de 64 gb kullandım,hala 64 lük siyah sahibiyim,doyamıyorum cihaza o derece.Tek bir kusuru var.Arka kapak çok kaygan ve heryere koymayın cihazı,kayıp düşebilir.Ama ele oturuşu güzel.Tekrar hayırlı olsun.İyi günlerde kullanın.
Hocam böyle deme. Dedikçe iştahımız kabarıyor. Olan var olmayan var yahu. :D

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
Hocam hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Telefonun direk geldiğinide google play service ve turkce dil varmı Global rommu

Üst Alt