Mi4S Sanırım Satıştan Kaldırıldı

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
Merhaba arkadaşlar. Müdavimi olduğum mi.com sitesinde bu sabah bakınırken sitede mi4s modelinin olmadığını farkettim. Stok yok falan değil neredeyse tamamen telefonu siteden kaldırmışlar. Sebebini bilen varmıdır bilmiyorum ama çok ilginç bir durum olduğunu düşünüyorum.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Evet normalde bu şekilde gitmesi lazın ama yok mi4i veya mi4 ü denedim o şekilde giriyo lbu link ama mi4s i kaldırmışlar siteden.

sbircek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi4S
Meslek
Yazılım Destek Uzmanı
Konular
7
Mi 5 den fazla sattığı içindir :)) Şaka bir yana ilk tanıtıldığında mi 5 in rakibi bu olur demiştim içimden. Bende merak ettim neden kaldırdılar sa zira yeni aldım bu telefonu ve bence tek gelimeyle mükemmel.

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Mi 5 den fazla sattığı içindir :)) Şaka bir yana ilk tanıtıldığında mi 5 in rakibi bu olur demiştim içimden. Bende merak ettim neden kaldırdılar sa zira yeni aldım bu telefonu ve bence tek gelimeyle mükemmel.

arkadaşım bende mi4s aldım ama parmakizi okuyucu bazen çalışıyor bazen çalışmıyor geliştirici rom yüklenmişti değiştirdik ziaomi.eu 7.3.1.0 stabil yükledik yine aynı sizde durum nasıl parmakizi çalışıyormu ve hangi rom yüklü teşekkürler

sbircek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi4S
Meslek
Yazılım Destek Uzmanı
Konular
7
Bir çalışıyor bir çalışmıyor kadar kötü bir durum yok bende 5 de 1 belki ama bir sorun var doğru, zaten yabancı forumlarda da en çok konuşulan sorun bu, gelecek romlarda düzeltileceğini belirtenler olmuş. Yeni cihazlarda genelde sonradan çıkan romlarla düzelir, ben çok kafama takmamaya çalışıyorum. Bende 6.5.5 geliştirici rom yüklü

Üst Alt