Rom Mi4c MultiRom Türkçe

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
iyi akşamlar arkadaşlar. ben hep mi globe yani bahsedilen yerden indirip kuruyorum romları. gayet güzel ve stabil çalışıyo gönül rahatlığıyla kurulum yapabilirsiniz.hatta bu romu yükleme konusunda videolu anlatımımda var. link atıyorum buradanda faydalanabilirsiniz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
aynen v8.1.3 yükledim sitede bu versiyon vardı
Yüklemek için twrp son sürüm lazımmis galiba son sürüm olup olmadığını nasıl analarım acaba

usernamedeletedvision

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Danışman
Konular
23
Twrpnin tüm sürümleri olur değil mı biri twrp son sürümü ile kurulur yoksa hata verir dedi de
olur bende eski sürümü vardı yükledim oldu sıkıntı olmaz. eğer eski sürümelrde rom attıktan sonra yeniden başlatmıyosa kaptma tuşuna bas kendliğinden açılır :)

usernamedeletedvision

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Danışman
Konular
23
Twrpnin tüm sürümleri olur değil mı biri twrp son sürümü ile kurulur yoksa hata verir dedi de
sana yapılacakları söyliyim :
1. romu indir ve telefonun hafızasına at
2. Güncelleyiceiden atttıgın romu se ve güncellemeye tıkla olmuyosa kapatma tuşu ve ses açma tuşuna bas twrp moduna girersin install yere tıkla romu seç kurulum bitince twrp menüsüne dön
3. Wipe'a gir ve çubuğu kaydır hafızayı temizle
4. oda bitince telefonu yeniden başlat ve 5 ile 10 dk sonra açılır :) gerisi sende tabi doğru romu indir :)

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
sana yapılacakları söyliyim :
1. romu indir ve telefonun hafızasına at
2. Güncelleyiceiden atttıgın romu se ve güncellemeye tıkla olmuyosa kapatma tuşu ve ses açma tuşuna bas twrp moduna girersin install yere tıkla romu seç kurulum bitince twrp menüsüne dön
3. Wipe'a gir ve çubuğu kaydır hafızayı temizle
4. oda bitince telefonu yeniden başlat ve 5 ile 10 dk sonra açılır :) gerisi sende tabi doğru romu indir :)
Ben önce wipelari yapıyoruz diye biliyordum bak

Üst Alt