Yardım Mi4 Sürekli Yeniden Başlatma

• Konbuyu başlatan asot
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 2K

asot

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yaman
Cihazım
Mi4
Konular
1
Anneme aldığımız mi4 1.5 yıl sonra video çekerken şarjı bitiyor ve sürekli yeniden başlatıyor kendini MI logosu geliyor ve yeniden başlıyor wipe moduda açılmıyor problem nedir acaba ?

asot

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yaman
Cihazım
Mi4
Konular
1
Sorunu çözdüm batarya sorunuymuş yardımcı olmaya çalışan arkadaşalara teşekkürler.

Oyla:

hastalik01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasta Adam
Cihazım
XiaomiMi4LTE
Konular
0
aynı sorun bende de var. Batarya kesin mi? DEğiştirdiniz mi? Sorun düzeldi mi sonrasında?

Oyla:

Keyfekeder

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci (Üni)
Konular
18
Yazılım atmada sorun yok hocam ama cihaz açılsa açılmıyor wipe mod girmiyor şunuda belirteyim şarja takıyorum şarj bildirim ışığı yanıp sönüyor cihaz açılıyor MI logosu geliyor sonra kapanıyor yeniden aynı şekil şuan taktım şarj ışığı sabitlendi ve ekranda şarj doluyor göstergesi var yüzde %100 olsun o şekilde deneyeceğim.
Geçmiş olsun mi4 benimde aynı sıkıntıyı yapmıştı bende umudu kesip bir kenara bıraktım 1 hafta sonra baktığımda cihaz kendi kendine düzelmişti

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

sezgin91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sezgin
Cihazım
Mİ4
Konular
0
kulaklık girişine anfinin kablosunu bağladığımda bende de böyle bir sorun olmuştu, sanırım yazılımsal, bir kaç kere telefon kendini yeniden başlatıp dokunmatiği kafayı yemişti, sonra kendi kendine düzeldi fabrika ayarlarına dönünce bir daha yapmadı

Oyla:

sezgin91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sezgin
Cihazım
Mİ4
Konular
0
yeniden başlatma sorunun iki nedeni var , pili ve güç botonunu değiştirmek gerekiyor, sadece pili değiştirmek sorunu çözmeye bilir, güç botonunu flexiyle beraber değiştirmek gerekli ben ikisinide değiştirdim şimdilik sorun yok

Son düzenleme:
Oyla:

şimşek0611

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
mi6
Konular
0
Sabah masanin üzerinde durup dururken reset atmaya başladı hiçbir şekilde dur durak bilmeden reset atıyor ne yapmalıyım arkadaşlar durduramıyorum hiçbir şekilde format atamıyorum + - tuşlarıyla format atma yerine geliyorum fakat oraya geldiği halde bile reset atmaya devam ediyor sizce ne yapmalıyım.

Oyla:

Keyfekeder

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci (Üni)
Konular
18
Sabah masanin üzerinde durup dururken reset atmaya başladı hiçbir şekilde dur durak bilmeden reset atıyor ne yapmalıyım arkadaşlar durduramıyorum hiçbir şekilde format atamıyorum + - tuşlarıyla format atma yerine geliyorum fakat oraya geldiği halde bile reset atmaya devam ediyor sizce ne yapmalıyım.
Her hangi bir sıvı teması veya ekranda nemlenme oldu mu ?

Oyla:
Üst Alt