Yardım Mi4 Sürekli Yeniden Başlatma

• Konbuyu başlatan asot
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 2K

asot

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yaman
Cihazım
Mi4
Konular
1
Anneme aldığımız mi4 1.5 yıl sonra video çekerken şarjı bitiyor ve sürekli yeniden başlatıyor kendini MI logosu geliyor ve yeniden başlıyor wipe moduda açılmıyor problem nedir acaba ?

asot

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yaman
Cihazım
Mi4
Konular
1
cihaz kapalıyken ses kısma tuşu ile power (açma) tuşuna birlikte basınca fastboot moduna giriyormu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

fastboot moduna girer girmez hemen zaman kaybetmeden kabloyla bilgisayara bağla o zaman kapanacakmı bir bak
Tamam hocam biraz şarj olsun deneyeceğim

Oyla:

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
fastboot modundayken bağlantı olmadığı için veya cihazınız herhangi bir bağlantıyı görmediği için tekrar yeniden başlayabilir o yüzden deneyin dedim.

Oyla:

asot

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yaman
Cihazım
Mi4
Konular
1
fastboot modundayken bağlantı olmadığı için veya cihazınız herhangi bir bağlantıyı görmediği için tekrar yeniden başlayabilir o yüzden deneyin dedim.
Fastboot moduna girdi hocam kabloyu bağladım şuan fastboot simgesi duruyor hala ekranda ne yapayım bundan sonra ?

Oyla:

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
fatsboot cihaz yazılımını indirdikten sonra mi flash ile yazılım yükleyeceksiniz nasıl yapıldığına dair forumda var.

Oyla:

asot

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yaman
Cihazım
Mi4
Konular
1
fatsboot cihaz yazılımını indirdikten sonra mi flash ile yazılım yükleyeceksiniz nasıl yapıldığına dair forumda var.
Hocam hepsine baktım mi flashta gözükmüyor cihaz stock rom indirdim daha sonra mi suite indirdim karşıma direk flash indirme butonu çıktı onuda indirdim mi suite üzerinden kurdu ama yine aynı senaryo bu arada video çekerken çat diye kapanmış telefon bu şekilde sorun oluştu

Oyla:

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
Hocam hepsine baktım mi flashta gözükmüyor cihaz stock rom indirdim daha sonra mi suite indirdim karşıma direk flash indirme butonu çıktı onuda indirdim mi suite üzerinden kurdu ama yine aynı senaryo bu arada video çekerken çat diye kapanmış telefon bu şekilde sorun oluştu
yazılım yükleme konusunda bu forumdan teknik destek alabilirsin bu işlemi ücretli olarak yapanlar var onlarla bi görüş istersen

Oyla:

asot

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yaman
Cihazım
Mi4
Konular
1
Anakart bozulmuş bunun anakartını nereden bulabiliriz ?

Oyla:
Üst Alt