Yardım Mi4 Miui9 hakkında

anilkalin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anıl
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
8
Arkadaşlar merhaba.Güncellemeyi kurdum fakat videolarda izlediğim miui9 daha farklıydı. Örneğin ayarlardaki en üst bölmede telefonun özelliklerini gösteren bölüm, ana ekranı sağa kaydırınca gelen çeşitli kategorilerden oluşan hızlı kartlar sayfası vs. Bu yenilikler sadece mi6 ve diğer yeni cihazlar için mi getirildi, sizde de böyle mi? Mi4 cihazı için konuşuyorum. Ayrıca Nougat bize gelmeyecek mi?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar merhaba.Güncellemeyi kurdum fakat videolarda izlediğim miui9 daha farklıydı. Örneğin ayarlardaki en üst bölmede telefonun özelliklerini gösteren bölüm, ana ekranı sağa kaydırınca gelen çeşitli kategorilerden oluşan hızlı kartlar sayfası vs. Bu yenilikler sadece mi6 ve diğer yeni cihazlar için mi getirildi, sizde de böyle mi? Mi4 cihazı için konuşuyorum. Ayrıca Nougat bize gelmeyecek mi?
Hocam aşağıdaki linkte bulunan kendi telefonunuza uygun romu indirip, dediğiniz özelikleri görebilirsiniz.

Rom - MIUI 9 7.9.7 Global Beta ROM Güncellemesi

Edit: Konu başlığı düzeltildi ve gerekli alana taşındı.

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Maalesef mi4 e gelen muiu9 da bir çok özellik yok ekranı ikiye bölme ve sizin yukarda söylediğiniz özellikler gibi.

Oyla:

thinkfloyd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
thinkfloyd
Cihazım
Mi4 lte
Konular
1