mi4 mi hesabı kaldırma

resulltan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Meslek
Ptt Dağıtıcı
Konular
8
Sahibindende sezer demirden diye birinin ilanın görürseniz bakmadan kaçın ilanı

resulltan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Meslek
Ptt Dağıtıcı
Konular
8
Hocam çok teşekkür ederim telefon çop olmaktan kurtulur inşallah

Formardin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
For Mardin
Cihazım
mi5s
Konular
1
merhaba,

redmi note 2 telefonumu normalde kullanıyordum sorunsuz. Miui 9 yükledikten sonra imei uçtu neyse birkaç rom yükledim bu sefer de benim olmayan bir mi hsabı karşıma çıktı ve şuan tel bu ekranda kaldı. Bu hesap romdan mı geldi anlamadım ki. stock rom kurmuştum. Çözümü nedir bilen var mı ?

Formardin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
For Mardin
Cihazım
mi5s
Konular
1
merhaba,

redmi note 2 telefonumu normalde kullanıyordum sorunsuz. Miui 9 yükledikten sonra imei uçtu neyse birkaç rom yükledim bu sefer de benim olmayan bir mi hsabı karşıma çıktı ve şuan tel bu ekranda kaldı. Bu hesap romdan mı geldi anlamadım ki. stock rom kurmuştum. Çözümü nedir bilen var mı ?

Arkadaşlar halletim kardeşim kendi nosu ile hesap açmış. account.mi.com dan telefonuna sms atarak çözdük olayı.

zeeddx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Selam :cıahzımı fabrıka ayarlana getırdıgımde ana menuye gecerken boyle bır msej alıyorum.."mu cıhaz mevcud MI hasabı ıle ılıskılndırmıs durumda.
guvenlık nedenlerınden dolayı cıhazı doğrulmak ıcın parolanız gırmenız gerekmetedır " sonr ıkıncı sekmede Cıhazı etkınlestırın dıyor sonra herseyı dogru gırdıgım halde ,boyle bır mesajalıyorum "Mi hsap kımlıgı dogrulanmadı ağ hatası baglanmayır"ben ugrastım her seyı dogru gırıme me ragmen bole bır hata verıyor. mı clod a telefon bulu devre dısı yaptım olmadı Sımsız yaptım olmadı.Lutfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

Mürsel GÜNEŞ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Selam :cıahzımı fabrıka ayarlana getırdıgımde ana menuye gecerken boyle bır msej alıyorum.."mu cıhaz mevcud MI hasabı ıle ılıskılndırmıs durumda.
guvenlık nedenlerınden dolayı cıhazı doğrulmak ıcın parolanız gırmenız gerekmetedır " sonr ıkıncı sekmede Cıhazı etkınlestırın dıyor sonra herseyı dogru gırdıgım halde ,boyle bır mesajalıyorum "Mi hsap kımlıgı dogrulanmadı ağ hatası baglanmayır"ben ugrastım her seyı dogru gırıme me ragmen bole bır hata verıyor. mı clod a telefon bulu devre dısı yaptım olmadı Sımsız yaptım olmadı.Lutfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz
Bende aynı durumdayım. Fastboot rom yüklerken yarıda kestim. Sonra tüm verileri silip Fastboot rom yükledim. Ama açılınca şifre istedi. Giriyorum herzaman girdiğim bilgileri. Mi hesabı doğrulanamadı.Ağa bağlanılamıyor diyor lütfen bilenler yardım etsin.
[doublepost=1515125755,1515124313][/doublepost]Zenex hocam acil yardımınıza ihtiyacımız var bizede yardım ederseniz çok sevinirim.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Global bir problem var şuan server ile alakalı çözülmesini bekliyoruz format atılan bütün cihazlar kitleniyor su anda model farketmeksizin.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zeeddx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Teşekkur edrım. sorunu cozdum. baska bır sım takrak öyle çözdüm ..monkey~~

Mr_DaRk_MaN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hilmi
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Özelden yazdım.

Zenex Hocam bir arkadaşımın redmi note 3 mtk telefonu var, mi hesabını ben açmıştım, hesaba erişimimiz şuan var, fakat cihazı ekran kırıldığı için tamire göndermiş, geldiğinde girilen mi hesabı farklıydı, bu yüzden cihazı etkinleştiremiyoruz. Tamiri yapan kişi ben hesap girmedim diyor, yapabileceğimiz bir şey var mıdır ?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Zenex Hocam bir arkadaşımın redmi note 3 mtk telefonu var, mi hesabını ben açmıştım, hesaba erişimimiz şuan var, fakat cihazı ekran kırıldığı için tamire göndermiş, geldiğinde girilen mi hesabı farklıydı, bu yüzden cihazı etkinleştiremiyoruz. Tamiri yapan kişi ben hesap girmedim diyor, yapabileceğimiz bir şey var mıdır ?
Hocam cihazın anakartını değişmiş olabilir mi? Elime gelirse bir incelerim cihazı.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt