Mi4 LTE - Windows 10 Kurulum Anlatımı

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
Güncellemeleri yaptığım için geri dönmek isteiyorum. Yukarda Türkçeleştirme ile ilgili işlemleri yapmak için güncelleştirmeleri yapmamış olmak gerekliymiş sanırım. Zaten herkezde farklı sıkıntılar oluşabiliyordur. Birde instagramda video paylaşımı yapamıyorum. Bu neden olabilir acaba? Fikriniz var mı?
Maalesef o kadar uzun süreli kullanmadım bende mobil veriyi kullanamadığım için androide geri dönmüştüm

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GuardianTR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İSMAİL
Konular
21
Windows 10 biraz daha stabil olmadan kimseye önermem facebooka bir video yüklemeye çalışınca nerdeyse 1 saat bekletiyor sonra yüklendi diyor pcden girip bakınca video falan olmuyor resimleri androide gore nerdeyse 10 kati sürede yüklüyor facebooka messengerdada resim gönderince gönderildi diyor pcden bakınca o da gönderilmemiş oluyor. Hiç stabil bir sistem değil.İnstagram-messenger-facebook-twitter vb programlarda munusunde kaydirirken bile deli gibi kasıyor. Sanki telefonu birşey zorluyormuş gibi yada bizim telefona bi uyuşmazlığı var sistemin

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
Windows 10 biraz daha stabil olmadan kimseye önermem facebooka bir video yüklemeye çalışınca nerdeyse 1 saat bekletiyor sonra yüklendi diyor pcden girip bakınca video falan olmuyor resimleri androide gore nerdeyse 10 kati sürede yüklüyor facebooka messengerdada resim gönderince gönderildi diyor pcden bakınca o da gönderilmemiş oluyor. Hiç stabil bir sistem değil.İnstagram-messenger-facebook-twitter vb programlarda munusunde kaydirirken bile deli gibi kasıyor. Sanki telefonu birşey zorluyormuş gibi yada bizim telefona bi uyuşmazlığı var sistemin
Anlaşılan sistemdr bi sıkıntı var herkesde farklı sorunlar baş gösteriyor.

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
İnsider olarak güncelleme kanalını release preview seçerseniz eğer sadece hata gidermeleri ve güvenlik güncellemelerini alırsınız. Bende son 4-5 mesajda belirtilen problemlerden hiç biri yok. İnstagram kullanmıyorum. Kamera olarak elle ayarlama seçenekleri ,androiddeki orijinal kamerasından daha gelişmiş ancak otomatik modda androiddeki kamerası bencede daha iyi çekim yapıyor.

GuardianTR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İSMAİL
Konular
21
Anlaşılan sistemdr bi sıkıntı var herkesde farklı sorunlar baş gösteriyor.

Sanırım daha sistemi oturtamadılar. Bize stabil bir windows 8.1 verseler tadından yenmez androidden daha stabil olur tahminimce. Kullanılabilir seviyeyinin üstünde olur windows 10 yakin zamanda stabil olacak gibi durmuyor

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
Bende bekliyorum stabil olursa hemen yüklicem.

GuardianTR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İSMAİL
Konular
21
Windows 10 kullanan arkadaşlara birşey sormak istiyorum bu ana menü tuşuna uzun basında ekran yarıya iniyor onun işlevi nedir tam olarak? Ben birşey anlamadım

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Windows 10 kullanan arkadaşlara birşey sormak istiyorum bu ana menü tuşuna uzun basında ekran yarıya iniyor onun işlevi nedir tam olarak? Ben birşey anlamadım

Tek elle kullanım modu. Ama şuan beta, deneysel yani. Elime çok windows cihaz geçti. Hiç birinde lanse edildiği gibi çalıştığını görmedim.

GT-N5100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

GuardianTR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İSMAİL
Konular
21
Türkçe dil ne zaman gelecek bilgisi olan varmı? Bir tane dil güncelemesi gelmişti tam oldu Türkçe dedik sonra bir özellik güncellemesi geldi Türkçe yine gitti.

aaron1987

Muhammad: The Messenger of God
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
orta
Cihazım
google pixel
Meslek
developer android
Konular
21
fastboot modunda olmuyormu edl sartmıkı cunku edl rısklı cıhazlar susabılıyor ve batarya cıkmadan gerı donmeyebılıyor basıma gelmıstı

Üst Alt