Soru Mi4 LTE-CU ile Mi4 LTE farkı

mehmet1

Hayat, senle yaşanırsa hayattır.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
MEHMET
Cihazım
MI4 LTE
Meslek
Xioami Kullanıcı
Konular
8
Mi4 LTE-CU ile Mi4 LTE farkı nedir? aydınlatabilir misiniz?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Cu ifadesinin açılımını China Unicom şeklinde biliyorum. Daha iyi bilenler düzeltsinler beni :)

Düzenleme:

Mi 4 LTE-CU China unicom
Mi 4 LTE-CT China Telecom
Mi 4 LTE -CMCC China Mobile

mehmet1

Hayat, senle yaşanırsa hayattır.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
MEHMET
Cihazım
MI4 LTE
Meslek
Xioami Kullanıcı
Konular
8
benim telefonum Mi4 LTE-CU. Forumda okuduğum kadarıyla çoğu kişiye Android 6 sürümü otomatik gelmiş.Ancak bende daha tık yok.acaba sorun Sonundaki CU Mu?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
benim telefonum Mi4 LTE-CU. Forumda okuduğum kadarıyla çoğu kişiye Android 6 sürümü otomatik gelmiş.Ancak bende daha tık yok.acaba sorun Sonundaki CU Mu?
Hocam isterseniz fastboot romu indirip kendiniz flashlayın. Geçenler durup dururken reset attığından vs şikayetçi belirtiyim.

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pufff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiao Mi 4
Konular
4

benimde telefon markasıda mi 4 lte cu hocam bendede aynı sorun vardı şöyle anlatıyım. İlk aldığında telefonun sürümü 7.0.55'tir. Bu sürüm mui nin mi4 için ilk sürümüdür. Bu yüzden bunu direk en son çıkan sürüme güncelleyemiyoruz. o yüzden şöyle yapcaksınız önce miui 7.1.2 sürümü bulup indirceksiniz telefonunuza sonra adını update.zip olarak değiştirceksiniz. Ayarlar>telefon hakkında>sistem güncellemleri tıklıyosunuz>sağ üstten "..." simgesine tıklayıp güncelleme paketini seçiyoruz daha sonrasında paketi yükleyip yeniden başlat butonu gelcek basiyoruz işlem tamamdır bundan sonra güncellemeler otomatik güncelleme ekranına gelecektir. Otomatik olarak miui nin son sürümüne güncelleyebilirsiniz.

Üst Alt