Yardım Mi4 Açılmıyor. Kırmızı bildirim ışığı yanıyor.

HYBRID

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi4
Konular
4
Merhaba arkadaşlar,

Dün akşam Mi4 LTE telefonumu alçak bi sandalyeden düşürdüm ve telefon dondu, hiçbir tepki ve ışık yanmıyordu, dışarıdan arama da almıyordu hiçbir şekilde, şarja taktığım zamanlarda da bildirim ışığı vs yoktu. Ben de kapanmasını bekledim telefonun. Telefon kapandıktan sonra yani ekran kapandıktan sonra telefonu şarja taktığımda kırmızı bir bildirim ışığı yanmaya başladı. Google'ladığımda başka şarj aleti dene, 12 saat boyunca şarjda bırak düzelir diye yorumlar gelmiş Mi4de ya da diğer Xiaomi telefonlarında bu sorun ile karşılaşanlara ve çoğu işe yaramış. Bütün gece şarjda bıraktım ben de ama yine hiçbir şey değişmedi. Şu an Samsung şarj aleti deniyorum ama yine bir değişiklik yok gibi. Sizin önerebileceğiniz bir şey var mı? Sorun bataryada olabilir mi? Miui Türkiye sitesinden almıştım telefonu 6-7 ay önce, Delta Servis'e mi göndermeliyim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Düşme sonucu hasar oluşmuş gibi görünüyor. Servise göstermelisiniz. Bilgisayara bağlayınca herhangi birşey oluyor mu? Aygıt yöneticisinde değişim vs?

Oyla:

HYBRID

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi4
Konular
4
Düşme sonucu hasar oluşmuş gibi görünüyor. Servise göstermelisiniz. Bilgisayara bağlayınca herhangi birşey oluyor mu? Aygıt yöneticisinde değişim vs?
Bilgisayar telefonu hiçbir şekilde algılamıyor

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Geçmiş olsun . .
Sabah kalktım , telefon yok, bakıyorum bakıyorum yok . . Aramak hiç aklıma gelmedi . Bir baktım ekran üstü yatıyor yatağın altında . Gece nasıl fırlattıysam artık uyurken yada düşürdüm bilmiyorum :)
Kırılmaz cam vardı, hiç bir şey olmamış telefona. .
Demek istediğim bir telefonun sadece düşme sonucu felç kalması saçma bi durum . Şans işte. Umarım servis çözüme ulaştırır .

Oyla:

HYBRID

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi4
Konular
4
Geçmiş olsun . .
Sabah kalktım , telefon yok, bakıyorum bakıyorum yok . . Aramak hiç aklıma gelmedi . Bir baktım ekran üstü yatıyor yatağın altında . Gece nasıl fırlattıysam artık uyurken yada düşürdüm bilmiyorum :)
Kırılmaz cam vardı, hiç bir şey olmamış telefona. .
Demek istediğim bir telefonun sadece düşme sonucu felç kalması saçma bi durum . Şans işte. Umarım servis çözüme ulaştırır .
Ben de çok düşürdüm de hiçbir şey olmadı ve bu sefer kılıf vardı çok hafif düştü, bakalım artık nolacak :)

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ben de çok düşürdüm de hiçbir şey olmadı ve bu sefer kılıf vardı çok hafif düştü, bakalım artık nolacak :)
Kızıyoruz filan ama gel gelelim iş şans tamamen bir yerden sonra. .

Oyla:
Üst Alt