Mod Mi11 Ultra Leica Kamera Modülü ( Diğer modeller için denenebilir )

the_iceberg

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Konular
2
Sorunu çözdüm. Mevcut magisk modülünü kaldırıp Woobox ile yükledim. 4.9 sürümünde çekim yaparken pro renk gibi özellikler eklenmiş.
Hocam Selâmlar,
Magisk kaldırdım ancak Woobox ile yükleyemedim sana zahmet biraz detay vere bilir misin 🤗

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam Selâmlar,
Magisk kaldırdım ancak Woobox ile yükleyemedim sana zahmet biraz detay vere bilir misin 🤗
Magiski kaldırmayacaksınız cihazda tekrardan root olması gerekiyor. Magisk modüller kısmındaki leica modülünü kaldırmanız gerekiyor. Daha sonra Lposed yuklediginizi var sayıyorum. Ardından Woobox apk yükleyin lposed den izin verin. Magisk root yetkisi de verin. Daha sonra Woobox uygulamasını acip sistem çerçevesine girip ilk 8 secegi açıp cihazı yeniden başlatın. Daha sonra güncel lecia uygulamalarını APK olarak kurabilirsiniz. Yeniden başlatınca da en son ne yüklediyseniz o sürüm cihazda aktif olur.

the_iceberg

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Konular
2
Magiski kaldırmayacaksınız cihazda tekrardan root olması gerekiyor. Magisk modüller kısmındaki leica modülünü kaldırmanız gerekiyor. Daha sonra Lposed yuklediginizi var sayıyorum. Ardından Woobox apk yükleyin lposed den izin verin. Magisk root yetkisi de verin. Daha sonra Woobox uygulamasını acip sistem çerçevesine girip ilk 8 secegi açıp cihazı yeniden başlatın. Daha sonra güncel lecia uygulamalarını APK olarak kurabilirsiniz. Yeniden başlatınca da en son ne yüklediyseniz o sürüm cihazda aktif olur.
Ellerine sağlık dediğin gibi kurdum, yukarıda kendimi yanlış ifade etmişim magisk te sadece leica modülü kaldırmıştım.
Merakla stabil v5 bekliyorum 🤗

Son düzenleme:

Cisipisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ca
Cihazım
Xiaomi 11 Pro
Konular
5
Hocam şehir dışı görevindeyim eve döndüğümde paylaşırım takip ettiğim yeri pc de kayıtlı.
Tahminen yakın zamanda yeni güncellemer yayınlanır.
Son yayınlanan 5.0 sürümünün mi 11 ultraya portlanmış hali var bende ama tam stabil olmadığı için paylaşmadım isterseniz atarım ama
Hocam iyi günler. Müsaitseniz atabilir misiniz.

ranin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
mi note 10
Konular
5
merhaba arkadaşlar daha önce yüklemişdim modülü şimdi yeni modülü indirdim yüklemek istiyorum ama yükleme çakışdı hatası veriyor eskisini nasıl silerim yada güncellemelerde silinmiyormu bu modüller

Berkeyalcnky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
29
Yükledim pek bir fark göremedim, orijinal kamerası daha net çekiyor. Bu üzerine filtre uygulanmış gibi çekiyor.
Eksi yönler
*Video çektim bir kaç tane galeriye izlemek için girdim ama videolar yoktu. Yani çekiyor gibi yapıp çekmemiş. Her zaman yapmıyor ama denk geldim.
*Video modunda telefon desteklemiyor ise 4k 60fps seçerseniz video modu asla açılmıyor. Verileri silmeniz lazım ki o zaman da uygulama tekrar modları indirmek için internet istiyor.

*portre modunda aşırı kötü arkayı parçalı parçalı bulanık yapıyor
*portre modunda üst üste fotoğraf çekmek imkansız, bir iki tane çekip uygulamayı kapatıp açmanız gerekiyor.

Redmi Note 10 pro da bu hataları aldım. Orijinal kamerasını geri yükledim. Zaten kendi stok hali de çok iyi. Farka bakmak için indirin ama uzun vadede sıkıntılı.
Stok kamerası için güncel APK atabilir misin hocam Redmi note 10 pro için

tcolaq

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tahir
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Modlu versiyon 5 linki varmı

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
zaten bu telefonu alma sebebim kamerası. 3 kameranın hepsinde ois var. hepsi 50 mp ve ana kamerasının diyaframı ve sensör büyüklüğü aşırı iyi. canon 60d prf. makinemde var ama gezide v.s nerdeyse hiç kullanmıyorum 11 ultra her işimi görüyor. tabi instagrama attığım zaman kaliteden eser kalmıyor
evet şu instagram ve whatsapp kalite olayını bir türlü çözemiyorum :(

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi Mi11 Ultra da sıkıntısız her özellik çalısıyor kendim denedim ve çok memnunum diğer hangi modelde çalısıyor bilmiyorum ama deneyip yorum kısmına yazarsanız ekleme yaparım diğer modelleri kullanan arkadaşlarda faydalanır.

Not: Kurulum için root gereklidir.

* Yükleme sırasında doğabilecek sorunlarda sorumluluk size aittir.

XİAOMİ ANDROİD 12 ve 13 lü Telefonlara LEİCA KAMERA MODÜLÜ KURULUMU

1-Magisk e girin SAĞ Altta Modül yerine gelin ve Üstteki DAHİLİ DEPOLAMADAN YÜKLE Yazan yere tıklayıp açılan yerden verdiğim MagiskDelta.zip Dosyasını Seçin ve Kurulacaktır.
Kurulum Bitince Yeniden Başlatın.

Telefon Açılınca Ana Ekranda Magisk Delta Apk si de Belirecek.(Eğer belirmez ise apk dosyasını indirin kurun) Magisk Delta ya girip SAĞ ÜSTTE ki Çark simgesine Tıklayın Açılan yerde ZYGİSK ve Magisk HİDE yi Aktifleştirin ve Telefonu Yeniden Başlatın.
Telefon Açılınca...

2- Magisk Deltayı açıp Modül kısmına gelin. Üstteki DAHİLİ DEPOLAMADAN YÜKLE Yazan yere tıklayıp açılan yerden Size verdiğim LSPosed-v1.8.5-6649-zygisk-release.zip Dosyasını Seçin ve Kurulacaktır.
Kurulum Bitince Yeniden Başlatın.
Telefon Açılınca Ana Ekranda LSPosed Apk si de Belirecek.

3- LSPosed Kurulduktan sonra
Size verdiğim core-patch-4.1.apk sini Kurun. Kurar kurmaz Üstte LSPosed in Bildirimi Gelecek Core Patch i Etkinleştirmeniz için. O gelen Bildirime Tıklayın LSPosed açılacak ve CorePatch in LSPosed içindeki Bölümü Açılacak. Ordan CorePatch i Etkinleştirin.

4- Google Play Store dan Termux u Kurun. Termux u açın.
su yazın ve Enter e basın. Sonra
setprop persist.sys.allow_sys_app_update 1 Bunu kopyalayıp Yapıştırıp Enter e Basın.
TERMUX taki işlemler Bu kadar. Termux Çalışır vaziyette Kalsın Şimdilik..

5-Magisk Deltaya girin modül yükleme yerinden 4.7.230127.0 Stabil Miui 14 seçin ve yükleyin.

Kurulum Bitince Yeniden Başlat yazısı Çıkacak ve Yeniden Başlatın.

güncelleme günlüğü​

• Stok Leica Kamera Modu Xiaomi 13 Pro'dan Taşındı MIUI 13 ve 14 Tabanlı Rom'lar için Kurulum - Magisk ile Flashlayın Özellikler - - Leica Cam Arayüzü - Özel Görüntü Ayarı Eklendi - Leica Filigran - HDR İyileştirildi - 8K/30fps'ye Kadar Kayıt - HDR10+ Video Kaydı - 10Bit Desteği - Özel Bit Hızı Eklendi - Düşük Işık Gürültüsü Azaltıldı - Akıllı Gürültü Azaltma ve 3D Ses Desteği - Daha İyi Görüntü İşleme - Ve daha fazlası... böcekler - - Süper Ay çalışmıyor - Donanım uyumsuzluğu nedeniyle bazı Laboratuvar Özellikleri çalışmayabilir - Çarpışma varsa, kameranın verilerini temizlemeniz yeterlidir ..

Destekleyen modeller:
Mi11 Ultra
Mi11T Pro
redmi serisinde çalışır mı hocam

Üst Alt