İnceleme Mi11 ile ilgili genel izlenimlerim

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Şu anda kullanmakta olduğum mı 11 cihazın bana maliyeti 8100tl oldu 12/256 versiyonu malum global yok.lakin CN rom dada çok sıkıntı yaşamadım.gayet stabil çalışıyor.
1.kamera gayet başarılı
2.on kamera bir önceki cihazın mı 10 ultura ile aynı.orta üst diyebilirim.
2.2k ekran ve 120hz den kaynaklı şarj biraz hızlı bitiyor.
3.ekran müthiş çok beğendim pixel yoğunluğu ve dokunmada geribildirim hızı çok iyi.daha fazlasını isteyeni Allah taş yapar:)
4.islemci öyle abartildigi gibi way efendim sd865 ten cokdaha hızlı diyemem şahsen mı 10 ultura eu rom android 10 MIUI 12 stablede daha seri ve akıcı çalışıyordu.
5.mi 10 mı 10 pro MI 10 ulturasi olan gaza gelip mı 11e geçmesine gerek yok he illa vay ben 2k ekran isterim diyosaniniz geçmeniz için bir sebep.ama onun haricinde geçmeniz için bir neden göremiyorum.
6.harman kardonun pek bi farki yok şahsen ses yüksekliği olarak mı 10 pronun sesi daha başarılı.
Öğrenmek istediğiniz merak ettiğiniz biseyler varsa yardımcı olurum arkadaşlar.hepinize iyi forumlar.

RyZENn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musa
Cihazım
mate 10
Konular
9
ses olarak mi 10 pro demişsiniz mi 10/pro/ultra sersinde aynı hoparlör yok mu?

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
ses olarak mi 10 pro demişsiniz mi 10/pro/ultra sersinde aynı hoparlör yok mu?
Hayır mı 10 ultura in sesi mi 10 prodan bir tık düşük büyük bir olasılık üst ızgaranın darlığından kaynaklanan bir durum

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
Şu anda kullanmakta olduğum mı 11 cihazın bana maliyeti 8100tl oldu 12/256 versiyonu malum global yok.lakin CN rom dada çok sıkıntı yaşamadım.gayet stabil çalışıyor.
1.kamera gayet başarılı
2.on kamera bir önceki cihazın mı 10 ultura ile aynı.orta üst diyebilirim.
2.2k ekran ve 120hz den kaynaklı şarj biraz hızlı bitiyor.
3.ekran müthiş çok beğendim pixel yoğunluğu ve dokunmada geribildirim hızı çok iyi.daha fazlasını isteyeni Allah taş yapar:)
4.islemci öyle abartildigi gibi way efendim sd865 ten cokdaha hızlı diyemem şahsen mı 10 ultura eu rom android 10 MIUI 12 stablede daha seri ve akıcı çalışıyordu.
5.mi 10 mı 10 pro MI 10 ulturasi olan gaza gelip mı 11e geçmesine gerek yok he illa vay ben 2k ekran isterim diyosaniniz geçmeniz için bir sebep.ama onun haricinde geçmeniz için bir neden göremiyorum.
6.harman kardonun pek bi farki yok şahsen ses yüksekliği olarak mı 10 pronun sesi daha başarılı.
Öğrenmek istediğiniz merak ettiğiniz biseyler varsa yardımcı olurum arkadaşlar.hepinize iyi forumlar.
Ben nedense yazılımı begenmedim nezaman globalı cıkar hocam bende 8 256 modeli var yazılımı gelene kadar aktif oneplus 8 proyu kullanıyorum xiaomi mi 11 ise yedek telefon gibi duruyor oneplusun yazılımı bana cok güzel geliyor bakalım bu cihazımız icin global rom nezaman cıkacak sesini begenmemeniz normal ayar cekmiş gibi duruyor cihazın icinde öyle harman kardon imzalı bildigim bir ses bileşeni yok artık ayar cekiyor geciyor bu tarz firmalar şu yazılımsalar soerunları çözersem muazzam olacak bildirim sorunu var bu cin sürümünde gec düşüyor...

RyZENn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
musa
Cihazım
mate 10
Konular
9
Hayır mı 10 ultura in sesi mi 10 prodan bir tık düşük büyük bir olasılık üst ızgaranın darlığından kaynaklanan bir durum
DxOMARK ta sadece mi 10 pro nun ses incelemesi yapılmış galiba 76 puan almış ultra veya düz mi 10 nun puanı yok

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
DxOMARK ta sadece mi 10 pro nun ses incelemesi yapılmış galiba 76 puan almış ultra veya düz mi 10 nun puanı yok
Ne yalan söyliyeyim şahsen pek inancim yok benim o dxomark a sonuçta gün içerisinde kullanan sensin benim.kendi kulağıma inandigim kadar kimsenin kulağına inmam.bu herkes için geçerlidir.sen ben diğer arkadaslar.herkesin aldığı ses tınısı ayrıdır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben nedense yazılımı begenmedim nezaman globalı cıkar hocam bende 8 256 modeli var yazılımı gelene kadar aktif oneplus 8 proyu kullanıyorum xiaomi mi 11 ise yedek telefon gibi duruyor oneplusun yazılımı bana cok güzel geliyor bakalım bu cihazımız icin global rom nezaman cıkacak sesini begenmemeniz normal ayar cekmiş gibi duruyor cihazın icinde öyle harman kardon imzalı bildigim bir ses bileşeni yok artık ayar cekiyor geciyor bu tarz firmalar şu yazılımsalar soerunları çözersem muazzam olacak bildirim sorunu var bu cin sürümünde gec düşüyor...
Bak bende öyle bir durum yok ustam bildirimler anlık düşüyor.waatsap olsun instegram olsun bildirimlerden aktif ettiniz degilmi

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Başlıktaki hatalar olan "Mİ" değil de "Mi" ve "izlemlerim" değil de "izlenimlerim" olabilir.
Konuya batarya performansı ekran süreleri ekran görüntüsü dahil edilebilir.

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
Valla ingilizce oldugu icin tam inceleyemedim ama türkce sürüm cıkınca direk kullanacagım şuan oneplus beni idare ediyor mi 11 yazılımı cıkınca benim ana telefonum olacak gibi

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Başlıktaki hatalar olan "Mİ" değil de "Mi" ve "izlemlerim" değil de "izlenimlerim" olabilir.
Konuya batarya performansı ekran süreleri ekran görüntüsü dahil edilebilir.
Hemmmeenn duzelteleyim teşekkür ederim uyarın için

Valla ingilizce oldugu icin tam inceleyemedim ama türkce sürüm cıkınca direk kullanacagım şuan oneplus beni idare ediyor mi 11 yazılımı cıkınca benim ana telefonum olacak gibi
Hiç öyle deme yemezler ustam:) daha mı 11 pro var sonra ultura aha bu diycez gözümüze sokacaklar 12 yi gelde ispirto içme

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
Hemmmeenn duzelteleyim teşekkür ederim uyarın için

Hiç öyle deme yemezler ustam:) daha mı 11 pro var sonra ultura aha bu diycez gözümüze sokacaklar 12 yi gelde ispirto içme
Hocam cihazı siz kimden aldınız bendeki cihaz 8 256 lakin mi yazılımı eskidende benim hoşuma gitmiyordu cihaz güzel oldugu icin aldım ama şu yazılımı çözemedim cihazın resmini cekip ata bilirim...

Üst Alt