İnceleme Mi11 ile ilgili genel izlenimlerim

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Hocam cihazı siz kimden aldınız bendeki cihaz 8 256 lakin mi yazılımı eskidende benim hoşuma gitmiyordu cihaz güzel oldugu icin aldım ama şu yazılımı çözemedim cihazın resmini cekip ata bilirim...
Hocam ben telefoncuyum:)

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
yazılımla ilgili bir sıkıntı olursa sana danışırım 8 ay süremiz var cihazın ozamana kadar imeil işide halledilir...

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
global yazılım nezaman cıkar hocam tahmini cihazın evde kuzu gibi yatmasını istemiyorum 2k ekranını cok begendim cihazın oneplusun ki de güzeldi cıktıgında...
Yakındır takribi 15 gün kadar çıkar diye tahmin ediyorum lakin eu rom daha erken çıkacaktır bugün yarın.miui arayüzü android platformun en tatlı arayuzudur.one plus gayet başarılı bir cihazdir.lakin arayüzü den insan çok çabuk sıkılıyor.miui alistinmi kurtulamaz oluyorsun.ve diyer android cihazlarına geçtiğinde ise MIUI rom yazabilirmiyim aceba diye site site dolaşırken buluyorsun kendini.benden söylemesi.ya hiç bulaşma yada bulasicaksan bilki Allah belanı verecektir

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
Yakındır takribi 15 gün kadar çıkar diye tahmin ediyorum lakin eu rom daha erken çıkacaktır bugün yarın.miui arayüzü android platformun en tatlı arayuzudur.one plus gayet başarılı bir cihazdir.lakin arayüzü den insan çok çabuk sıkılıyor.miui alistinmi kurtulamaz oluyorsun.ve diyer android cihazlarına geçtiğinde ise MIUI rom yazabilirmiyim aceba diye site site dolaşırken buluyorsun kendini.benden söylemesi.ya hiç bulaşma yada bulasicaksan bilki Allah belanı verecektir
Ben üst sınıf bütün xiaomi cihazlarını kullandım ama son zamanlarda yazlım düzeldimi pek bilmiyorum yeni aldıgım mi 11le kullandıkca zamanla görecegiz ben oneplusun arayüzünü elbette begenmiyorum ama iş bilen birisi olunca kabuk degiştire biliyoruz oynaya oynaya yazılımla mi 11 beni kullandıkca memnun ederse onu asla satmam oneplus bende beni satma der gibi duruyor

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Ben üst sınıf bütün xiaomi cihazlarını kullandım ama son zamanlarda yazlım düzeldimi pek bilmiyorum yeni aldıgım mi 11le kullandıkca zamanla görecegiz ben oneplusun arayüzünü elbette begenmiyorum ama iş bilen birisi olunca kabuk degiştire biliyoruz oynaya oynaya yazılımla mi 11 beni kullandıkca memnun ederse onu asla satmam oneplus bende beni satma der gibi duruyor
Sen onun demesine bakma bugün var yarın yok

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
Sen onun demesine bakma bugün var yarın yok
Yok hocam oneplus 7 proyu sattıgıma pişman olmuştum artık satmam evde yedekde durur en azından oneplus 9 pro cıkar takasta üste verir alırım ozaman bir başka olur cihaz benim icin...

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Kayıt çözümü için herhangi bir bilgi var mı? Sahibindene baktım almayı da düşündüm ama kayıt konusunda bilgisi yok kimsenin normalde tr den aldığım mi9 u kullanıyorum 10pro buldum onu alacaktım fakat tek sim aktif diyor iki numaram var çift sim kullanılmıyor mu bu cihazlarda hiç bilmiyorum bilgi verirmisiniz?

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Kayıt çözümü için herhangi bir bilgi var mı? Sahibindene baktım almayı da düşündüm ama kayıt konusunda bilgisi yok kimsenin normalde tr den aldığım mi9 u kullanıyorum 10pro buldum onu alacaktım fakat tek sim aktif diyor iki numaram var çift sim kullanılmıyor mu bu cihazlarda hiç bilmiyorum bilgi verirmisiniz?
Şimdilik kayıtla ilgili bir gelişme yok yakında olacaktır mutlaka çift sim kayıttan sonra tek şike düşer sim 2 kullanılabilir maalesef çift hat kulanmak istiyorsanız tr cihazı bekleme durumdasiniz

Üst Alt