İnceleme Mi11 ile ilgili genel izlenimlerim

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Şu anda kullanmakta olduğum mı 11 cihazın bana maliyeti 8100tl oldu 12/256 versiyonu malum global yok.lakin CN rom dada çok sıkıntı yaşamadım.gayet stabil çalışıyor.
1.kamera gayet başarılı
2.on kamera bir önceki cihazın mı 10 ultura ile aynı.orta üst diyebilirim.
2.2k ekran ve 120hz den kaynaklı şarj biraz hızlı bitiyor.
3.ekran müthiş çok beğendim pixel yoğunluğu ve dokunmada geribildirim hızı çok iyi.daha fazlasını isteyeni Allah taş yapar:)
4.islemci öyle abartildigi gibi way efendim sd865 ten cokdaha hızlı diyemem şahsen mı 10 ultura eu rom android 10 MIUI 12 stablede daha seri ve akıcı çalışıyordu.
5.mi 10 mı 10 pro MI 10 ulturasi olan gaza gelip mı 11e geçmesine gerek yok he illa vay ben 2k ekran isterim diyosaniniz geçmeniz için bir sebep.ama onun haricinde geçmeniz için bir neden göremiyorum.
6.harman kardonun pek bi farki yok şahsen ses yüksekliği olarak mı 10 pronun sesi daha başarılı.
Öğrenmek istediğiniz merak ettiğiniz biseyler varsa yardımcı olurum arkadaşlar.hepinize iyi forumlar.
Bugün aldım 800€ okadar pişmanımki Asus rog 3 alsam daha iyiydi pubg 90 efs desteklemiyor. Bende mi 9 se var o bile bundan daha canlı renk sunuyor hayallerim resmen yıkıldı biran önce hocalarımız rot işlemine başlasın yoksa data dosyalarini görmüyoruz.

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Bugün aldım 800€ okadar pişmanımki Asus rog 3 alsam daha iyiydi pubg 90 efs desteklemiyor. Bende mi 9 se var o bile bundan daha canlı renk sunuyor hayallerim resmen yıkıldı biran önce hocalarımız rot işlemine başlasın yoksa data dosyalarini görmüyoruz.
aldıgınız cihaz büyük bir olasılık global.işin tuaf kısmı global rom okadar saçma sapan çalışıyorkı stabilite çok kötü durumda biraz sabreden mi 12,5 sürümünde cıhaz gerçek değerlerini verecektir.veya unlock edip eu rom kurabilirsiniz cihazn gercek performansını görebilmek için

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
aldıgınız cihaz büyük bir olasılık global.işin tuaf kısmı global rom okadar saçma sapan çalışıyorkı stabilite çok kötü durumda biraz sabreden mi 12,5 sürümünde cıhaz gerçek değerlerini verecektir.veya unlock edip eu rom kurabilirsiniz cihazn gercek performansını görebilmek için
ben eu rom kullanıyorum şuanlık sorun yok stabil calışıyor... orjinal kendi romunu o google uygulamaları yüzünden begenmedim

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Cihaz gerçekten çok ısınıyor mu?

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
Cihaz gerçekten çok ısınıyor mu?
EVET ama romdanmı yoksa kendisindemi onu bilemiyorum belki yazılımla düzelir bana göre o yüksek ekran yüzünden oluyor ısınma haliyle parlaklık ısınınca düşüyor ben rom degiştirecegim bakalım düzelecekmi olmaz ise artık güncelleme bekleyecegiz...

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
EVET ama romdanmı yoksa kendisindemi onu bilemiyorum belki yazılımla düzelir bana göre o yüksek ekran yüzünden oluyor ısınma haliyle parlaklık ısınınca düşüyor ben rom degiştirecegim bakalım düzelecekmi olmaz ise artık güncelleme bekleyecegiz...
İlerleyen güncellemeler le umarım düzelir çünkü almaktan vazgeçtim bu sebepten.

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
İlerleyen güncellemeler le umarım düzelir çünkü almaktan vazgeçtim bu sebepten.
bendeki romdan kaynaklı galiba orjinal roma gecince pek sorun kalmadı hafif ısınma var digeri romdaki gibi el yakan ısınma yok

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
bendeki romdan kaynaklı galiba orjinal roma gecince pek sorun kalmadı hafif ısınma var digeri romdaki gibi el yakan ısınma yok
Yani orjinal rom kullanıp ısınma problemi olduğunu söyleyenler var bende acaba kişi kaynaklı mi diye merak etmiştim. Söyle birsey de var siz şimdi romu yeni kurdunuz haliyle daha uygulamaları aktif kullanmaya başladıkça ve arkaplanda da çalışmaya başladıkça ısınma artabilir. Tabi ilerleyen güncellemeler le düzelir gibi geliyor bana. Tek problem bu tür yeni telefonlarda, başlarda rom kaynaklı hatalar donanımsal zarar verebiliyor. Telefonun ısınması da elbette bu cihazın ömrüne etki ediyor şuan. Hem batarya hemde cihaza.

yamatonisa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi11
Konular
0
Yani orjinal rom kullanıp ısınma problemi olduğunu söyleyenler var bende acaba kişi kaynaklı mi diye merak etmiştim. Söyle birsey de var siz şimdi romu yeni kurdunuz haliyle daha uygulamaları aktif kullanmaya başladıkça ve arkaplanda da çalışmaya başladıkça ısınma artabilir. Tabi ilerleyen güncellemeler le düzelir gibi geliyor bana. Tek problem bu tür yeni telefonlarda, başlarda rom kaynaklı hatalar donanımsal zarar verebiliyor. Telefonun ısınması da elbette bu cihazın ömrüne etki ediyor şuan. Hem batarya hemde cihaza.
yeni kurmadım daha öncede 1 hafta kadar kullandım geliştirici romu cıkınca ona gectim kendi uygulamaları var diye şarj ve ısınma yüzünden orjinale gectim ama hala aklımda geliştirici sürümü var kendi uygulamaları yüzünden ama benim icinde video walpaper önemli oda orjinalde var geliştiricide tam calışmıyor şunuda unutmamak lazım hocam ekmek cabuk cıksın diye pişmeden cıkrarırsan neolur ekmek hamur kalır demi bu cihazlarda böyle olmadan hazır degilken cıkardılar haliyle güncelleme ile gelen hataları düzeltecekler bizi deney olarak kullanacaklar

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
yeni kurmadım daha öncede 1 hafta kadar kullandım geliştirici romu cıkınca ona gectim kendi uygulamaları var diye şarj ve ısınma yüzünden orjinale gectim ama hala aklımda geliştirici sürümü var kendi uygulamaları yüzünden ama benim icinde video walpaper önemli oda orjinalde var geliştiricide tam calışmıyor şunuda unutmamak lazım hocam ekmek cabuk cıksın diye pişmeden cıkrarırsan neolur ekmek hamur kalır demi bu cihazlarda böyle olmadan hazır degilken cıkardılar haliyle güncelleme ile gelen hataları düzeltecekler bizi deney olarak kullanacaklar
Aynen öyle hocam. Mi mix çıktığında ilk kullanıcısiyim bende ve bu bizde kobay olanlardandik çok sıkıntısını çektik yazılımın

Üst Alt