İnceleme Mi11 ile ilgili genel izlenimlerim

onurcanisik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onurcan
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

önemli bir konu,reklama girmemesi için grup ve satıcı adını gizledim.

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

önemli bir konu,reklama girmemesi için grup ve satıcı adını gizledim.
hocam bende telefon biliyon imza telefon o telefon tr zaten satılmayacak ama gelecek 2 3 tane resmi olarak örnek olarak lakin satılsa bile 16 17 bin tl daha ucuza gelmeyecek emin ol bu 1 düz model bakarsak en baz model 8/128 bile 11 12 bin tl satılacak 12/256 ise 13 15 arası oalcak bunda emin ol
şimdi şunu kenara yaz gir ukrayna zaporijya yada ukrayna odesa seç ve biletini al uçak bin git 3 5 gün tatil yap zaten otel günlük 20 dolar civarında sonra gel al eline pasaport telefon kayıt ettir üzerine konu kapandı 2500 tl kayıt 1500 tl gitme gelme 500 tl hotel vb.. masraf eder sana 4500 TL hem gezmiş olursun hem elinde telefon olmuş olur hemde gidip garantili cihaz verecek para yerine süper bir tatil yapmış olur lakin ben uçak biletini aldım bile Ağustos 18 gidiş 25 geliş :D
dolar euro artıyor 2021 ortasında emin ol mi 11 20 bin tl görürse hiç şaşırma bunuda buradan yazıyorumki sonra demedi deme

bu arada telefon üzerine kayıt edersen 3 yıl satamaz devir edemezzin sadece senin simkart çalışır bilgin olsun.

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Bende kendimi öyle avutuyorum :) milletin telefona okadar para mı verilir lafını çok duymaya başladım:)
bana aynısı diyorlar merak etme elinde daha tr olmayan bir cihaz var resmi olarak birde öyle düşün :)

Üst Alt