Yardım Mi10T pro Mikrofon sorunu

Mr.Bhdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Darkcode
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
İzmir'de Xiaomi den anlayan arkadaşlar varsa Mi10tpro var ses sorunu için karşıya ses gitmiyor çoğu kişide aynı problem varmış.yardımcı olabilecek arkadaş varsa ulaşabilirmi

sametoguz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Smt
Cihazım
Mi5
Konular
8
Aynı sorunu bende yaşamaya başladım. Endonezya son sürüm yukledikten sonra. Çözümü bilen var mı çok kötü karşı taraf asla duymuyor sesimi.

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
İzmir'de Xiaomi den anlayan arkadaşlar varsa Mi10tpro var ses sorunu için karşıya ses gitmiyor çoğu kişide aynı problem varmış.yardımcı olabilecek arkadaş varsa ulaşabilirmi
Aynı sorunu bir kaç ay önce yaşadım. a11 eu rom kullanırken cihazı a12 13.0.4 e güncelledim ve bu sorun ortaya çıktı. özellikle görüntülü görüşmede kimse duymuyordu beni. Tekrar aynı romu temiz kurulum yaptım ve sorun düzeldi. Belki size de faydası olur bi deneyin.

Nhd29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kahraman
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Bu sorun bende de başladı bilen eden yokmu servislik mi yoksa yazılımsal birşey mi rica etsem yazarmısınız.Hiç kimseyle konuşamıyorum sesim karşı tarafa hışırtılı ve gürültülü gidiyor...

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
Sanki makine calisiyormus gibi gidiyor bendede karşı tarafa ses

Nhd29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kahraman
Cihazım
Mi 8
Konular
6

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Mi 10t mikrofonu nasıl düzelir bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, yapılır mı tamiri var mıdır? Hışırtı dan başka bişey gitmiyor karşı tarafa, yere vuruyorum teli düzeliyor bazen, gına geldi, alt mikrofon düzgün çalışmıyor, videolar da da aynı problem oluyor haliyle, temassızlık problemi var gibi, ana kart diyen de oldu, ama değiştirince mikrofonu düzelecek mi, tekrar aynı sorunları yaşayan arkadaşlar olmuş..

Nhd29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kahraman
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Mi 10t mikrofonu nasıl düzelir bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, yapılır mı tamiri var mıdır? Hışırtı dan başka bişey gitmiyor karşı tarafa, yere vuruyorum teli düzeliyor bazen, gına geldi, alt mikrofon düzgün çalışmıyor, videolar da da aynı problem oluyor haliyle, temassızlık problemi var gibi, ana kart diyen de oldu, ama değiştirince mikrofonu düzelecek mi, tekrar aynı sorunları yaşayan arkadaşlar olmuş.
Aynı sorun bende de var kimse yardımcı olmuyor o kadar para verdik arkadaşlar çözüm bulan varsa lütfen yazsın bakın mağdur çok kişi var karşı tarafla konuşurken hışırtı yüksek gürültü den dolayı konuşma yapamıyorum...

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Bendeki sorunu Global orijinal romu yükleyerek çözdüm, ardından istediğiniz custom roma geçiş yapabilirsiniz. Her cihazda işe yarar mı bilemiyorum ne yazık ki, deneme yanılma ile öğrenebilirsiniz.

Üst Alt