Yardım Mi10T pro Mikrofon sorunu

Nhd29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kahraman
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Bendeki sorunu Global orijinal romu yükleyerek çözdüm, ardından istediğiniz custom roma geçiş yapabilirsiniz. Her cihazda işe yarar mı bilemiyorum ne yazık ki, deneme yanılma ile öğrenebilirsiniz.
Ben Türkiye den aldım nasıl yapılır onu bilmiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yardımcı olurmusunuz

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Garantili aldıysanız eğer servise götürün onlar halletsinler. Benim yaptığım işlemleri yapmak isterseniz garanti dışı kalır cihazınız.

Nhd29

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kahraman
Cihazım
Mi 8
Konular
6

Yardımcı olurmusunuz

Garantili aldıysanız eğer servise götürün onlar halletsinler. Benim yaptığım işlemleri yapmak isterseniz garanti dışı kalır cihazınız.
Açık konuşmak gerekirse benim drumumuda olup gönderenler olmuş ama sonuç alamamıslar

Açık konuşmak gerekirse benim drumumuda olup gönderenler olmuş ama sonuç alamamıslar
Yinede teşekkür ederim ilgilendiğin için sağol...

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Malının arkasında duramayan Xiaomi ne diyeyim? Garantili cihazı çözemiyorlar daha yazıklar olsun, bir daha almayı düşünüyorum, oneplus yada Samsung alırım bakalım...

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
Sorun çözülmüyor bir süre sonra gene tekrarliyor

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
global yükledim sorun hala geçmediydi. ses kyadı programını açtığımda zigzak çiziyor ses sessiz ortamda bile, bugün para ile yaptırdım, yere düşürmemeye gayret et dedi, sert düşürme hiç dedi, sorun yazılımsal değil bu arada , donanımsal mekanik yani , 750 tl para verdim çöp olmasın istediğimden, Gaziantep'te isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim firma için, adam 100 tane yaptığnı söyledi, ve hiç geri dönen olmadığını söyledi, bende referans ile gittiydim, herkes tavsiye ediyor, biraz pahalı ama kalitede kesinlikle iddialı olduğunu söylüyor..

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
global yükledim sorun hala geçmediydi. ses kyadı programını açtığımda zigzak çiziyor ses sessiz ortamda bile, bugün para ile yaptırdım, yere düşürmemeye gayret et dedi, sert düşürme hiç dedi, sorun yazılımsal değil bu arada , donanımsal mekanik yani , 750 tl para verdim çöp olmasın istediğimden, Gaziantep'te isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim firma için, adam 100 tane yaptığnı söyledi, ve hiç geri dönen olmadığını söyledi, bende referans ile gittiydim, herkes tavsiye ediyor, biraz pahalı ama kalitede kesinlikle iddialı olduğunu söylüyor..
Hocam bendede aynı sorun var gaziantepte oturuyorum yardımcı olabilirmisiniz ?

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Hocam bendede aynı sorun var gaziantepte oturuyorum yardımcı olabilirmisiniz ?
Evet olurum tabi, DM'den yaz bana telefonunu ve adresini vereyim size, turistik çarşıda yeri, başka yere yaptırma derim, ben çok memnunum şu an, adam işinde ciddi anlamda uzman, sertifikaları var Çin Dubai eğitim almış vermiş insan, yazılım değil mekanikte uzman..

Fly07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi a3
Konular
0
Bendeki sorunu Global orijinal romu yükleyerek çözdüm, ardından istediğiniz custom roma geçiş yapabilirsiniz. Her cihazda işe yarar mı bilemiyorum ne yazık ki, deneme yanılma ile öğrenebilirsiniz.
Global rom kurup eu 13.0.5.0 kurun düzelir

İrphannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İRFAN
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Sorun çözülmüyor bir süre sonra gene tekrarliyor
Telefonun arka orta kısmına parmağınızla basarken ses duzeliyosa (ki bende mikrofon değiştirmeme rağmen ses duzelmemisti) alt kısımdaki parçanın anakart ile bağlantısını sağlayan bant şeklindeki ara bağlantı parçası ile ilgili temassizlik sorunu var demektir. Telefoncu 30 dk da halletti. Şu anda sorunum yok

İzmir'de Xiaomi den anlayan arkadaşlar varsa Mi10tpro var ses sorunu için karşıya ses gitmiyor çoğu kişide aynı problem varmış.yardımcı olabilecek arkadaş varsa ulaşabilirmi
Telefonun arka kapağının ortasina basınca duzeliyosa parça değişimi olmadan ara bağlantılarda ki temassizligi ortadan kaldırarak çözülüyor

Üst Alt