Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Seko Ozy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seko
Cihazım
Mi 6 64gb
Konular
0
aynı sorun bende de var uyuz oluyorum ne yaptımsa düzeltemedim konuşmayı saat üzerinden açıyor.
Telefondan seçince bari kullanabilsek. hocam. Çok can sıkıcı bir durum

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

msonbasaran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mİ 10T PRO
Meslek
Uzman
Konular
1
Hoparlörde titreşim pozitif bir özelliktir. Hatta bunun adı ve sertifikası da vardı LG çok sık kullanıyordu. Xiaomi aynı özelliği sunuyor ama bizim akıllı kullanıcılar bunu sorun sanıyor. :D

-Arama ve Mesajlaşma uygulamasını değiştirmek çok da zor değil.

-Ülkemiz yasaları gereği mecburen arama uygulaması Google kullanılıyor. Yazılım değiştirmek için gereken tüm bilgi şu an bulunduğunuz forumda ücretsiz sunuluyor. Değiştirmek elinizde.

- 3,5 mm Jack olmadığını bilerek aldınız zaten telefonu bunu şimdiden sonra konuşmak boş laf olur. Ben dönüştürücü kullanıyorum ve her işimi görüyor.

-Parmak izinin power tuşunda olması hiç de sıkıntı değil aslında. Aksine büyük kolaylık.

Daha say say bitmez.
Bence sizin esas sorununuz hiçbir şey bilmeden bildiğinizi sanıyor oluşunuz.
Şu aldığınız cihazın bir kaç fotoğrafını atın da görelim.
Ben bana göre olan eksiklerini paylaştım benim bişey bilip bilmediğimi nerden çıkardın kardeş? Belki senin yaşın kadar teknoloji kullanmışlığım vardır, bundan redmi note 7 kullanıyordum inan bundan daha kullanışlıydı, herşeyi geç video çekimi bk gibi, kasıla kasıla çekiyor 60fps frame atlaması dolu, 7 bin liralık telefon böyle mi olmalı?

msonbasaran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mİ 10T PRO
Meslek
Uzman
Konular
1
Ben bana göre olan eksiklerini paylaştım benim bişey bilip bilmediğimi nerden çıkardın kardeş? Belki senin yaşın kadar teknoloji kullanmışlığım vardır, bundan redmi note 7 kullanıyordum inan bundan daha kullanışlıydı, herşeyi geç video çekimi bk gibi, kasıla kasıla çekiyor 60fps frame atlaması dolu, 7 bin liralık telefon böyle mi olmalı?
Bugün 12.5 güncellemesi geldi video çekimi 60fps yine 30fps gibi inanın redmi note7 daha iyi çekiyordu, kafayı yiyeceğim

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
arkadaşlar selam, yurtdışı 10t pro imei repair yapıldıktan sonra 5g yi kullanabilecekmiyiz bilgisi olan varmı?

bily

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
freek
Cihazım
mi max 2
Konular
2
Merhabalar
Mi 10t pro global telefonum da ön kameradaki avuç deklanşörü çalışmıyor bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim
Teşekkürler

bob_marley_232

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
8
arkadaşlar selam, yurtdışı 10t pro imei repair yapıldıktan sonra 5g yi kullanabilecekmiyiz bilgisi olan varmı?

4g kullanıyorsan 5g de kullanırsın tabiki.
Belki aktivasyonda bir problem olabilir onu da başka cihaza sim kartı takarak asarsin

Ozr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozgur
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
7
Arkadaşlar cihazımın bl kilidi açık tavsiye ettiğiniz bir sürüm var mı? Cihazın bazen kasılması beni deli ediyor

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
Arkadaşlar cihazımın bl kilidi açık tavsiye ettiğiniz bir sürüm var mı? Cihazın bazen kasılması beni deli ediyor
global sürümdeyim bl açılmadı daha ve güncelleme yapmadım, 12.0.10 sürümdeyim gayet akıcı fakat google sms ve aramadan kurtulmak için bl açılmasını bekliyorum pazartesi açılır açılmaz Endonezya yada hindistan global kurucam ilk yada bir sonraki sürümleri.

snn53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
mi10t
Konular
9
Endonezya sürümü kurdum vowifi aktiflesmiyor hicbir sekilde root vs ugrasmak istemedim. Hindistan sürümümde fark varmi ? Vowifi aktifleşiyomu arkadaşlar ?.

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Üst Alt