Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Bence Endonezya globale devam, hem miui arama ve mesajlaşma var, hemde batarya da çok iyi bana göre 15 saat ekran süresi veriyor full 90hz'de, daha fazlada verir hatta...

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0
Bence Endonezya globale devam, hem miui arama ve mesajlaşma var, hemde batarya da çok iyi bana göre 15 saat ekran süresi veriyor full 90hz'de, daha fazlada verir hatta...
Aynen bende mi 10t telefonumda endonezya rom kullanıyorum. Gayet akıcı ve miui arama ve mesaj mevcut. Birtek android 11 de wowifi için uğraşmak gerekiyor.

snn53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
mi10t
Konular
9
Arkadaşlar mi10t ile mi10t pro arasinda sadece ana kamera farkı mı var ? Geniş açı kameraları aynımı ? Bende mi10t var sanki mi10t pro nun geniş açi çekimleri daha iyi gibi baktigimda netten.

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Bende EU 12.5.5 var pil sürem berbat sizin dediğiniz romu twrpden direk mi yüklüyoruz yardımcı olurmusun

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Twrp var ise oradan da olur tabi yanlız detaylı sağlam olarak kurulum için video izleyerek eksiksiz yapmanız gerekir, teferruatları tam bilmemekle beraber gerekli işlemleri yaptıktan sonra kurunuz, ben fastboot ile kurduydum twrp silinmişti, saatlerce fastboot tan çıkmamıştım, meğerse bir kaç işlemi varmış kimsenin bilmediği, bir metin dosyaya girip bir kaç satır silip öyle oluyormuş, bunu bilmeyen için twrp daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim angel~~ eu berbat bencede hem kamera hemde özellikle batarya full 144 Hz yüzde 50 kalan şarj , 6 saatten fazla ekran sürem olmuş şu an mesela..

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Twrp var ise oradan da olur tabi yanlız detaylı sağlam olarak kurulum için video izleyerek eksiksiz yapmanız gerekir, teferruatları tam bilmemekle beraber gerekli işlemleri yaptıktan sonra kurunuz, ben fastboot ile kurduydum twrp silinmişti, saatlerce fastboot tan çıkmamıştım, meğerse bir kaç işlemi varmış kimsenin bilmediği, bir metin dosyaya girip bir kaç satır silip öyle oluyormuş, bunu bilmeyen için twrp daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim angel~~ eu berbat bencede hem kamera hemde özellikle batarya full 144 Hz yüzde 50 kalan şarj , 6 saatten fazla ekran sürem olmuş şu an mesela..
Benim cihaz 6 saati biterken görüyor malesef hangi sürümü kullanıyorsunuz

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Benim cihaz 6 saati biterken görüyor malesef hangi sürümü kullanıyorsunuz
Endonezya global. 12.5.2'yi yükledim dün de sorun yok yani, global romlar batarya da iyi bana göre, he birde forumda pil tasarrufu ayarları, tavsiyeleri yaptım tabi, oyun oynamıyorum.. ek bilgi redmi system manager uygulamasını indirip istemediğiniz uygulamaları devre dışı bırakabilirsiniz..

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Endonezya global. 12.5.2'yi yükledim dün de sorun yok yani, global romlar batarya da iyi bana göre, he birde forumda pil tasarrufu ayarları, tavsiyeleri yaptım tabi, oyun oynamıyorum.. ek bilgi redmi system manager uygulamasını indirip istemediğiniz uygulamaları devre dışı bırakabilirsiniz..
Reis özelden bana numaranı atarmısın yardımına ihtiyacım var

ynlzkptn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yanliz
Cihazım
mi5
Konular
0
arkadaşlar eea avrupa romdan

Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM​

geçiş yaptım. herşey güzel tek sorun nfc banka uygulamaları ile ödeme yapamıyorum. sıfırladım uygulamaları tekrar aktive ettim ama bir türlü ödeme yapmıyor. pos a okutunca bip sesi geliyor ama ödemeyi yapmıyor. denediğim banka uygulamaları teb,denzikartım,maximium,garanti vs. nfc ayarlarınıda denedim hca cüzdan sim vs. olmadı. nfc ayarlarını geri yükleme yaptım gene olmadı. cihaz rootlu magisk ten bütün banka uygulamaları gizli adb debug kapalı. varmıdır bir çözümü. forumda diğer sayfalarda ki önerileri denedim olmadı. tek sorun rom galiba.

Üst Alt