Yardım Mİ10T Donma ve Kasma

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0
Arkadaşlar Chrome:flags yazın, orada android surface kısımını Disabled yapın. 144hz de takılma yaşamazsınız. 90 hz üzerinde Chrome lag oluyor bu xiaomi lerde. 144hz de özellikle. Bu şekilde sorun çözülüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Chrome da sorunlu maalesef. sezer1907 nında dediği gibi Endonezya rom cihaza iyi geliyor.
Arkadaşlar Chrome:flags yazın, orada android surface kısımını Disabled yapın. 144hz de takılma yaşamazsınız. 90 hz üzerinde Chrome lag oluyor bu xiaomi lerde. 144hz de özellikle. Bu şekilde sorun çözülüyor

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Diğer romlar da da batarya konusunda maalesef üzücü durumlar yasadım.Ve senin batarya performans konusunda önerdiğin rom var ise link paylaşır mısın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesela google Chrome da normal ana ekranda yasıyorum bu sorunu dokunmatik testi vs yaptım ama bir sorun yok yazılımsal olduğunu düşünüyorum
Endonezya rom deneyin. Mi10t bölümünde sabit konusu var.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Batarya konusunda nasıldır.Sürekli eom değişikliğide yapmak istemiyorum.
Miui 12.5 enhanced romları arasında en iyisi. Endonezya roma pek güncelleme gelmiyor ben o yüzden eea kullanıyorum onunda çok farkı yok zaten. Sizin için önemli mi bilmiyorum ama endonezya romda miui nin kendi arama ve mesajlaşma uygulaması var sensör ile daha uyumlu çalışıyor diye düşünüyorum. (arama uygulaması içerisinde sensör ayarı var)

Üst Alt