Soru Mi10T Custom Tavsiyesi ?

Hakan2434

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
KASIYOR HOCAM, ŞEREFİM VE NAMUSUM ÜZERİNE YEMİN EDİYORUM. YALAN BORCUM YOK. AOSP Rom atınca uçan cihaz, stock eu'da laglarla takılmalarla kasıntılarla baş gösteriyor. (Normal bir kullanıcı değilim, profesyonel kullanıyorum.)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek Olarak Belirteyim: Sattım Kurtuldum. Xiaomi Mükemmel Cihazlar Üretiyor Ancak Yazılımı Samsung ve Apple gibi oturmuş değil.
bende de aynı sıkıntı vardı mi note 10 lite cihazım global rom vardı baktımm herkes kaçıyor global romdan ben de bir ton yazılım sıkıntısı vardı satıp samsung s20 fe geçtim

gencemre27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Poco F3
Konular
3
bende de aynı sıkıntı vardı mi note 10 lite cihazım global rom vardı baktımm herkes kaçıyor global romdan ben de bir ton yazılım sıkıntısı vardı satıp samsung s20 fe geçtim
Doğrudur hocam, Mi10T'den sonra biraz dolaşmaya karar verdim bende. Mate 20 Pro, Sammy Note9, Sam N10 Lite, Sam S10 Plus, shİtPhone 7 cihazlarında dolaştım biraz, sonra tekrar tekrar fark ettim ki. Xiaomi donanım olarak güzel cihazlar üretiyor ancak yazılımı rezalet. (Sadece Mi10T kullanmadım, Mi5, Mi6, F2 Pro, Shitmi Note 8-N8 Pro, N9, N9S gibi cihazlarınıda kullandım) Apple'a diyecek laf yok zaten, Aşiret Paket Passat gibi balondan ibaret ne şarj var ne başka birşey, bilerek sizi keriz yerine koyuyoruz diye açıklama yapıyorlar birde. Huawei Trump'tan tokat yemeseymiş çok güzel olabilirmiş. Yazılımında yine onunda bazı sorunlar vardı çünkü. Samsung ise şuan Note 10 Plus'tayım. Android ekosunda yazılımda açık ara önde gidiyor. Tasarım, kullanışlılık stabilite vs. (Amirallerden Bahsediyorum) Samsung'un tek ve en büyük hatası. Herşeyi güzel yapmasına rağmen şu kendi işlemcisi rakiplerine göre yetersiz kalıyor. Hem kağıt üstünde hemde reelde öyle. İş yapmak için kesinlikle harika ancak akşam sabah oyun oynayacam diyen birisine. Git Poco X3 falan al derim. Herşeyi oynar, şarjı sorun olmaz. Sinirlensede yere çalar canı acımaz ekranı ucuz zaten.

Üst Alt