Yardım Mi10 Sorunları

Ahmet kumru

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Resmi Note 9s
Konular
22
1.Operatör ismi yazmıyor
2. Kilit ekranında: Bildirimler görünmüyor (SMS, çağrı, WhatsApp, Uygulama Bildirimleri) "Ayarlar da kilit ekranında Bildirimler açık"
3. Tema desteği yok .Mi9 dan gelen temaları desteklemiyor. Temalar kişiselleştirilemiyor
4.Durum çubuğunda uygulama bildirimlerinin logosu renksiz olmuş.
5.Ses menü sü (Gelen arama zil sesi medya zil sesi sessiz) çok kaba olmuş ekranda çok yer kaplıyor çok geç kayboluyor uygulamanın önünde kalıyor.
6.Durum çubuğunda Ekran Parlaklık Ayarı butonu hem kullanışsız hem de kaba olmuş.
BU SORUNLARI DÜZELTEBİLEN VAR MI?

58cenik58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ertugrul
Cihazım
redmi 4x
Konular
5
o sorunlar bendede var redmi 4x miui 10 kararlı düzeltme olacakmı acaba bilgisi olan var mı

Oyla:

Bilgehan09

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilgehan
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Merhaba arkadaşlar sorunları okudum ama benim sorunumu paylaşan olmamış. Önceleri ayarlar ile ilgili bir problem sandım ama güncellemeden önce böyle birşey yoktu. Bir uygulamada veya tarayıcıdayken SMS, whatsup, gelen arama cevaplama vs yaptığımda uygulama sıfırlanıyor. Önceleri pek önemsemedim ama alış veriş yaptığımda 3d security e yönderidiğinde gelen SMS e bakıyorum tekrar siteye dönünce sayfa yenileniyor ve yeniden SMS geliyor. Böylece bir paradoks ortaya çıkıyor. Veya pubg oynarken aramaya cevap verdiğimde oyun baştan başlıyor. Bu rom da pubg daha akıcı oynanıyor ama hala performans düşük. Ne yapmak gerek?

Oyla:
Üst Alt