Yardım Mi10 Sorunları

Ahmet kumru

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Resmi Note 9s
Konular
22
1.Operatör ismi yazmıyor
2. Kilit ekranında: Bildirimler görünmüyor (SMS, çağrı, WhatsApp, Uygulama Bildirimleri) "Ayarlar da kilit ekranında Bildirimler açık"
3. Tema desteği yok .Mi9 dan gelen temaları desteklemiyor. Temalar kişiselleştirilemiyor
4.Durum çubuğunda uygulama bildirimlerinin logosu renksiz olmuş.
5.Ses menü sü (Gelen arama zil sesi medya zil sesi sessiz) çok kaba olmuş ekranda çok yer kaplıyor çok geç kayboluyor uygulamanın önünde kalıyor.
6.Durum çubuğunda Ekran Parlaklık Ayarı butonu hem kullanışsız hem de kaba olmuş.
BU SORUNLARI DÜZELTEBİLEN VAR MI?

BK KingX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yokki
Cihazım
Yok
Konular
21
Bildirim sorununu düzeltirler diğerleri sorun bile değil forumda bildirim sorununa çözüm var

Oyla:

By_Anestezist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Anestezi Tek.
Konular
13
Evet bazı sıkıntıları var ama çokta büyütülecek şeyler değil Bence .. daha yeni sürüm yani 10.0.2
Buna ek olarak görünüm kişiden kişiye değişir ben o ses açma kapama arayüzünü yada parlaklığı açma kapamasını severken başkası sevmez.
BL açık olmadığı için (553 saatim var :() rom kullananlar kadar iyi değilim düşüncelerinizde ama sorunlar halledilir diye düşünüyorum :)

Oyla:

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
1. Sorun değil
2. Ayarlar/yüklü uygulamalardan bildirimleri kilit ekranında göstermeyi aktif etmeyi deneyin
3. Tema yakında 10 la uyumlular gelir ama haklısınız .Yazıtipini bile değiştiremiyoruz (kararlı romda) çok saçma
4.Renksiz olması benim hoşuma gitti açıkcası :)
5. Ve 6. Sorun dedikleriniz kişisel zevk bence bu hali daha güzel

Oyla:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Bir iki ufak problem var aslında ses açma kapama animasyonunun kalınlığından ziyade hangi ekranda basarsan bas varsayılanı medya sesi getirmesi daha sorun bana kalırsa . yani zil sesi ayarı için kendin kullanman ve azaltman gerekiyor gibi. Onun dışında gözüme en çok batan diğer hata ise herhangi bir uygulama içerisinde son uygulamaları kapat dediğinde kilitli olsun olmasın tüm uygulamaları tek tıkla kapayınca üzerinde olduğun uygulamaya geri dönüyor. bu hata bence. Rom kurmamış olan arkadaşlarım samimiyetimle söylüyorum rom kurma için vereceğiniz enerjidense kalsın direkt globali kullanın. yani atla deve farkı olmuyor . ben 8.9.20 beta indirmiştim miui10 u beklemediğim için şimdide globale geçeyim ve öyle kalsın hiç rom kullanmıyim diyorum ama o bile uğraş istiyor ve riskli. Ayrıca görsel beğeniler görecelidir. Bana kalırsa yeni miui 10 gayet iyi ve bir emek karşılığı yapılmış. olmuş da . diğer android cihazları elinize alıp baktığınızda aslında miui nin ne kadar da kullanıcı dostu olduğunu anlayabilirsiniz.Apple ios arayüzü görünüş ve vizyon olarak çok iyidir . arkasında bence kesinlikle miui arayüzü vardır. Samsung , htc, huawei ne bileyim bu yeni honor falan yani hiç biri bence miui kadar detaylı ve sade değil.
Gene söylüyorum basit ve amatörce hatalar ufak ufak da olsa var ama öyle abartı bi durum yok bana kalırsa.

Oyla:

Sah1n

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sah1n
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
6
Arkadaşlar Mi10 10.0.1.0 sürümü kararlı var bende. O geldikten sonra ses kayıt olmuyor. Mi10 beta da çalışıyordu global kararlı olunca artık otomatik çalışmıyor. Yardım ederseniz çok sevinirim...

Oyla:

Ahmet kumru

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Resmi Note 9s
Konular
22
1. Sorun değil
2. Ayarlar/yüklü uygulamalardan bildirimleri kilit ekranında göstermeyi aktif etmeyi deneyin
3. Tema yakında 10 la uyumlular gelir ama haklısınız .Yazıtipini bile değiştiremiyoruz (kararlı romda) çok saçma
4.Renksiz olması benim hoşuma gitti açıkcası :)
5. Ve 6. Sorun dedikleriniz kişisel zevk bence bu hali daha güzel
En büyük sorun kilit ekranında Bildirimler görünmüyor ayarlarda açık

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Uygulamalara girip gerekli izinleri verin, olmuyorsa, Tema nızı değiştirip deneyin

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Hocam ayarlar/yüklü uygulamalar altından hangi uygulamayı seçmek isterseniz tıklayın ve bildirim kısmından kilit ekranı bildirimlerini aktif edin.Romu kurduğumda bende bip vs alamıyordum bu şekilde çözdüm şu an kilit ekranında gayet okuyabiliyorum uygulama bildirimlerini.Tam olarak bu şekilde açtınız mı?

Oyla:
Üst Alt