Yardım Mi Yüksek Seviye Merkezine Gönderildi

sylozi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
OZAN
Cihazım
POCOPHONE F1
Konular
6
Sevgili arkadaşlar,

Telefonumu garantiye gönderdim dokunmatik vb sorunlarından dolayı. KVK sayfasında ise Mi Yüksek Seviye Merkezine Gönderildi diye yazıyor. Araştırdığım kadarıyla buraya giden telefonlar tamir olmuyormuş. Tecrübeli arkadaşlardan konu ile ilgili nasıl bir süreç beni bekliyor öğrenmek isterim. 10 iş günü oldu bu arada..

mytic17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
must
Cihazım
pocophone f1
Konular
2
Merhabalar bende cepporttan kvk garantili pocophone aldım. Ekranın sağ ve sol kenarlarında aşağı yukarı sürüklerken kayıp oluyor .Sizde nasıl bir arıza vardı. Servise gönderirken nasıl bir yol izlediniz.Ekran değişimi sorunu çözdü mü ?

Oyla:

sylozi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
OZAN
Cihazım
POCOPHONE F1
Konular
6
İnşallah hocam inşallah
2-3 ay önce telefonun ekranı atmaya başladı ekranı yapıştırmayı unutmuş sanırım servis Bu sefer değişim talebi isteyeceğim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar bende cepporttan kvk garantili pocophone aldım. Ekranın sağ ve sol kenarlarında aşağı yukarı sürüklerken kayıp oluyor .Sizde nasıl bir arıza vardı. Servise gönderirken nasıl bir yol izlediniz.Ekran değişimi sorunu çözdü mü ?
Ekran değişimi sorunları çözmedi aksine batarya bitmesi ve ısınma problemleri yaşamaya başladım. Şimdi ekran yerinden çıktı. Tekrar garantiye gönderip değişim talep edeceğim.

Oyla:
Üst Alt