Yardım Mi Yüksek Seviye Merkezine Gönderildi

sylozi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
OZAN
Cihazım
POCOPHONE F1
Konular
6
Sevgili arkadaşlar,

Telefonumu garantiye gönderdim dokunmatik vb sorunlarından dolayı. KVK sayfasında ise Mi Yüksek Seviye Merkezine Gönderildi diye yazıyor. Araştırdığım kadarıyla buraya giden telefonlar tamir olmuyormuş. Tecrübeli arkadaşlardan konu ile ilgili nasıl bir süreç beni bekliyor öğrenmek isterim. 10 iş günü oldu bu arada..

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
O problemler yazilimsal o yuzden birsey yapmadan gonderiyorlar miui guncellemesine 1 hafta kaldi onu beklioruz topluca bir umut duzelicek gibi ama dedigim gibi bosa gondermissin kimsenin telefonuna tamir yapilmiyor bu sebepten

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Sevgili arkadaşlar,

Telefonumu garantiye gönderdim dokunmatik vb sorunlarından dolayı. KVK sayfasında ise Mi Yüksek Seviye Merkezine Gönderildi diye yazıyor. Araştırdığım kadarıyla buraya giden telefonlar tamir olmuyormuş. Tecrübeli arkadaşlardan konu ile ilgili nasıl bir süreç beni bekliyor öğrenmek isterim. 10 iş günü oldu bu arada..
Cihazınız Mi Yüksek Seviye Merkezinde onarımı yapıldıktan ya da gerekiyorsa değişimi yapıldıktan sonra KVK'ya geri gönderilecek ve size geri gönderilecektir.

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

sylozi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
OZAN
Cihazım
POCOPHONE F1
Konular
6
O problemler yazilimsal o yuzden birsey yapmadan gonderiyorlar miui guncellemesine 1 hafta kaldi onu beklioruz topluca bir umut duzelicek gibi ama dedigim gibi bosa gondermissin kimsenin telefonuna tamir yapilmiyor bu sebepten
Aldığım günden beri dokunmatik problemi yaşıyorum. Yazılım ile düzelecek denildi ve 2 kere yazılım yükledim. Değişen birşey yok. Özellikle clash royale, pubg ve brawl stars gibi oyunlarda ciddi problemler yaşıyorum. Teşekkürler cevap için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınız Mi Yüksek Seviye Merkezinde onarımı yapıldıktan ya da gerekiyorsa değişimi yapıldıktan sonra KVK'ya geri gönderilecek ve size geri gönderilecektir.

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu sürec uzun sürüyor sanırım. Ya da yasal süreci dibine kadar kullanıyorlar. Cevap için ayrıca teşekkür ederim.

Oyla:

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Aldigindaki surum onemli eski surumde bendede olmuyordu

Oyla:

jevneturquie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
19
Hocam çok geçmiş olsun.. öncelikle mi yüksek seviye denen yer Cepport..
Burayla görüş.. çözüm olmazsa şikayet vara yaz.. o da olmadı en son THH git...
Ben aynen öyle yaptım.. paramı aldım şuan realme 3 pro kullanıyorum

Sevgili arkadaşlar,

Oyla:

alperbostan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Pocophone F1
Konular
16
hocam nasıl bi adım izlediniz anlatır mısınız. 2 kez tamire verdim(tr garantili)dokunmatik sıkıntısından adamlara video ile gösteriyorum yazılımla geçer diyorlar.. hala aynı sıkıntıları çekiyorum.bi ara çok düşündüm şikayet edeyim param olsa bendeki inatla mahkemeye kadar giderdim de yapacak bir şey yok. bildiğim kadarıyla thh e vermek için 3 kez garantiye şartmış.

Oyla:

jevneturquie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
19
Hocam bağlı bulunduğunuz ilçenin Kaymakamlığına gidin ordaki thh ye servis formları ile birlikte durumu izah edin.. elimde delil var diyin ( video fln neyse ) derdinizi güzelce anlatın sizi dinliyorlar zaten ondan sonra para iadesi istiginizi belirtin süreç 6 ay kadar sürüyor lakin değer. .. yalnız thh verdikten sonra cihazı asla kullanmayın. .
hocam nasıl bi adım izlediniz anlatır mısınız. 2 kez tamire verdim(tr garantili)dokunmatik sıkıntısından adamlara video ile gösteriyorum yazılımla geçer diyorlar.. hala aynı sıkıntıları çekiyorum.bi ara çok düşündüm şikayet edeyim param olsa bendeki inatla mahkemeye kadar giderdim de yapacak bir şey yok. bildiğim kadarıyla thh e vermek için 3 kez garantiye şartmış.

Oyla:

sylozi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
OZAN
Cihazım
POCOPHONE F1
Konular
6
Teşekkürler hocam. Bugün haber geldi ekranı değiştirmişler. Umarım tekrar aynı sorunları yaşamam.

Oyla:
Üst Alt