İnceleme Mi Wifi Amplifier (Sinyal Güçlendirici) Kurulumu == Videolu Anlatım ==

thsndrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
td
Cihazım
gm 5 plus
Konular
0
malesef bende de iphone yok ..

chatin_62 çok sinir bozucu bir durum ya :(

Edit: çözdüm sorunu beyler bu sürümü kurunca telefon direk olarak gördü cihazı yeni sürümde sıkıntı var sanırım

dile benden ne dilersen kardeşim çok sağol :)

ceni41

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ceni
Cihazım
lg g3
Konular
0
dile benden ne dilersen kardeşim çok sağol :)

sorunun çözüldüyse sevindim :D

son olarak bir şey daha soracağım bu routerdan gelen sinyali mi tekrarlayabiliyor yoksa routersız sadece modemden geleni sinyal içinde aynı işlevi görebiliyor mu?? şuan yurtdayım daha eve gidemediğim için kullanamadım ürünü ondan soruyorum :D

thsndrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
td
Cihazım
gm 5 plus
Konular
0
sorunun çözüldüyse sevindim :D

son olarak bir şey daha soracağım bu routerdan gelen sinyali mi tekrarlayabiliyor yoksa routersız sadece modemden geleni sinyal içinde aynı işlevi görebiliyor mu?? şuan yurtdayım daha eve gidemediğim için kullanamadım ürünü ondan soruyorum :D

iki türlüde kullanabilirsin hocam.. cihaz farkını belli ediyo 20tlye bundan daha iyisi yok piyasada.

Alper355

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
iPhone SE
Konular
0
Ürün bugün elime ulaştı http://market.miuiturkiye.net/akilli-ev-aletleri/xiaomi-wifi-sinyal-guclendirici buradan aldım tüm adımları yapıyorum kırmızı ışık yanıyor ve hata veriyor sonrasında sarı ışık yanıp sönmeye devam ediyor resetleyip tekrar deniyorum yine olmuyor yardımcı olabilir misiniz?
Yeğenimin galaxy s3 telefonuna mi home uygulamasını indirip cihazı kurdum, mavi ışık yandı sonunda. Kendi telefonumdan mi home uygulamasını açınca bağlantı durumu görünüyor artık.

enes*

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
zte blade
Konular
1
Hocam ayni sorun bendede oluyor. Zaman asimina ugruyor. Resetleyip ayni islemleri tekratlayin. Surekli yapinca oluyor

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

enes*

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
zte blade
Konular
1
chatin_62 hocam ürünü şarj cihazım ile prize bağlıyorum turuncu ışık yanıp sönüyor daha sonra telefonuma mi home da indirdim fakat mi home bir türlü ürünü görmüyor sorun nedir??
Eski bi mi home surumu yukleyip deneyin
aynı sorun bende de var hocam.. yabancı bi forumda bağlantı optimizasyonunu iphonela yaparak çözüldüğünü söylediler.. iphoneum olmadığı için deneyemedim senin deneme şansın varsa geri dönüş yaparsın hocam.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Solbek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Wifi+
Konular
1
Bağlanabilen arkadaşlar nasıl bağlandığını yazabilir mi ? Bir türlü beceremedim sürekli hata alıyorum

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bağlanabilen arkadaşlar nasıl bağlandığını yazabilir mi ? Bir türlü beceremedim sürekli hata alıyorum
Videoyu yeniden izleyerek ve anlatımları yeniden gözden geçirerek nerede farklı bir durumla karşılaştığınızı yazarsanız daha net yardımcı olunabilir. Aynı şeyleri tekrar yazmanın pek anlamı olmasa gerek.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrakimi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
GM Discovery
Konular
0
Arkadaşlar bendede aynı sorun mevcut. Telefonum GM Discovery Kitkat.

Sorunu ayrıntılı şekilde yazıyorum.

Kürdan ile resetlediğimde sarı ışık yanıyor ve Mi Home APK uygulaması ile extenderı görebiliyorum. Bana wifi seçmemi söylüyor. Wifiyi seçiyorum ve agadi_plus'ı görüyorum. Bu esnada sarı ışık maviye dönüyor. Ve bağlanmak istediğimde sorunsuz kullanıyorum.Hatta ismini ve parolasını kendim belirleyebiliyorum. Buraya kadar herşey güzel.

Sorunum daha önce tanıtma işlemi yapılmış extender'ı farklı yerde kullanmak istediğimde başlıyor. Farklı bir alana gittiğimde ilk çalıştırdığımda tanıtma işlemi yapamadığımdan sarı ışık yanıyor. Tanıtma işlemi yapmak için Mi home uygulamasını açıyorum. Telefonum kesinlikle extender'ı görmüyor. Bunun için ne yapmamız gerekiyor. Kürdanla resetlediğimde tekrar bağlanabiliyorum ama her gittiğim yerde resetlemek zorundamıyım??

** Bu arada önemli bilgi. Sarı ışık yanıyorken Ip alınıyor'da kalıyordu. El ile ip ataması yaparak bu sıkıntıyı aştım. Ama halen daha önce farklı ağ tanıtılmış extender'ımda sarı ışık yandığında kesinlikle telefonum extender'ı görmüyor. Üstte bir arkadaş bi apk uygulması vermiş. Maalesef o da olmadı.. Bi çözüm yolu bulabilen var mı??

Son düzenleme:

Sez57

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezgin
Cihazım
Xiaomi wifi+
Konular
0
malesef bende de iphone yok ..

chatin_62 çok sinir bozucu bir durum ya :(

Edit: çözdüm sorunu beyler bu sürümü kurunca telefon direk olarak gördü cihazı yeni sürümde sıkıntı var sanırım

Kardeş çok sağol ya :**

Üst Alt