İnceleme Mi Wifi Amplifier (Sinyal Güçlendirici) Kurulumu == Videolu Anlatım ==

Alper355

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
iPhone SE
Konular
0

Ekli dosyalar

• IMG_3644.PNG
    IMG_3644.PNG
    158,8 KB · Görüntüleme: 36

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Ürün bugün elime ulaştı http://market.miuiturkiye.net/akilli-ev-aletleri/xiaomi-wifi-sinyal-guclendirici buradan aldım tüm adımları yapıyorum kırmızı ışık yanıyor ve hata veriyor sonrasında sarı ışık yanıp sönmeye devam ediyor resetleyip tekrar deniyorum yine olmuyor yardımcı olabilir misiniz?
Bu cihazı kurmak için ya Mi Router kullanıp Router'ın usb Portuna takıp biraz beklemeniz (1dk bile geçmiyor) yani hiçbirşeyle uğraşmayıp sadece usb'ye takıp mavi ışığın yanmasını beklemek yada Mi Home uygulamasını kullanıp cihazı Mi Home üzerinden basitçe ayarlamak yeterli. Videolu anlatımda herşeyi anlattım diye hatırlıyorum.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alper355

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
iPhone SE
Konular
0
Bu cihazı kurmak için ya Mi Router kullanıp Router'ın usb Portuna takıp biraz beklemeniz (1dk bile geçmiyor) yani hiçbirşeyle uğraşmayıp sadece usb'ye takıp mavi ışığın yanmasını beklemek yada Mi Home uygulamasını kullanıp cihazı Mi Home üzerinden basitçe ayarlamak yeterli. Videolu anlatımda herşeyi anlattım diye hatırlıyorum.

Hocam videodaki tüm adımları yapıyorum hatta %100 doluyor ama hata veriyor android telefon mu gerekli anlamadım. Mi pc suite diye bir şey var pc ye kurup oradan yapsam olur mu?
Ekleme: modem superonline ın verdiği huawei hg253s model

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam videodaki tüm adımları yapıyorum hatta %100 doluyor ama hata veriyor android telefon mu gerekli anlamadım. Mi pc suite diye bir şey var pc ye kurup oradan yapsam olur mu?
Ekleme: modem superonline ın verdiği huawei hg253s model
Ios kullanmadım. Arada fark var mı bilmiyorum. Mi Home uygulaması aynı olması gerekir diye düşünüyorum. Mi Pc Suite hiçbir işinize yaramaz. Onun işlevi ve amacı tamamen farklı. Modem marka ve modeli ile de bir ilginiz olacağını düşünmüyorum. Sonuçta havadaki sinyali alacak.

caglargzn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
çağlar
Cihazım
lumia 920
Konular
0
merhaba cıhazla ilgili bende sorun yasıyorum. iki farklı modemle denedim mavi ışık asla yanmadı 4 5 dakıka kadarda bekledim. mihome uygulamasındada yuklemeyi asla tamamlayamıyor . bu sorunları yaşayan ve çözen varsa yardım ederse sevinirim. İyi günler

ceni41

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ceni
Cihazım
lg g3
Konular
0
chatin_62 hocam ürünü şarj cihazım ile prize bağlıyorum turuncu ışık yanıp sönüyor daha sonra telefonuma mi home da indirdim fakat mi home bir türlü ürünü görmüyor sorun nedir??

thsndrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
td
Cihazım
gm 5 plus
Konular
0
chatin_62 hocam ürünü şarj cihazım ile prize bağlıyorum turuncu ışık yanıp sönüyor daha sonra telefonuma mi home da indirdim fakat mi home bir türlü ürünü görmüyor sorun nedir??

aynı sorun bende de var hocam.. yabancı bi forumda bağlantı optimizasyonunu iphonela yaparak çözüldüğünü söylediler.. iphoneum olmadığı için deneyemedim senin deneme şansın varsa geri dönüş yaparsın hocam.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Böyle durumlar yaşamadığım için birşey diyemiyorum. Turuncu ışık yanıp söndüğünde Mi Home uygulamasını açtığınızda otomatik olarak yeni aygıt görmesi gerekiyor. Görmezse Add Device ile kendiniz ekleyebiliyordunuz. Telefonunuz ile ilgili bir sorun olabilir. Mi Scale'ı Mi5 telefondan göremedim ben mesela. Tabletten bakayım dedim, uygulamayı açtığım an tartıyı gördü. Bu tip bir durum da olabilir. Ezbere yapacak fazla birşey yok.

ceni41

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ceni
Cihazım
lg g3
Konular
0
aynı sorun bende de var hocam.. yabancı bi forumda bağlantı optimizasyonunu iphonela yaparak çözüldüğünü söylediler.. iphoneum olmadığı için deneyemedim senin deneme şansın varsa geri dönüş yaparsın hocam.
malesef bende de iphone yok ..

chatin_62 çok sinir bozucu bir durum ya :(

Edit: çözdüm sorunu beyler bu sürümü kurunca telefon direk olarak gördü cihazı yeni sürümde sıkıntı var sanırım

Son düzenleme:
Üst Alt