Soru Mi Tv Stick Yeterli mi

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Arkadaşlar tekrar bi deneyimi mi daha paylaşmak istiyorum. Cihaz çok ısınınca kendini kapatıp açmaya başlıyor. Daha alalı iki hafta olmadı cast olarak film izliyordum kapanıp acilmalarin devamında cihaz kapandı ve bi daha açılmadı. Ha ben netflix den youtube dan izlerim bana yater diyorsanız sorun yok ama ısınma sonucunda cihaz da belirgin bi yavaşlama oluyor.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
tskler yorumunuz için ...Ama galiba bu biraz da sans isi..Forumda bi arkadasin dediği gibi ilk aldığı sorunsuz ikincisj sorunlu cikmasi gibi

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Valla ben multibox fundroıid 9 marka bir tv box aldım çok çok memnunum 2 tane usb girişi ethernet girişi wifi özelliği sd kart girişi var 16gbye 2gb ram var her türlü dışarıdan apk yükleniyor çok çok işime yaradı isteyenler bir inceleyebilir.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Valla ben multibox fundroıid 9 marka bir tv box aldım çok çok memnunum 2 tane usb girişi ethernet girişi wifi özelliği sd kart girişi var 16gbye 2gb ram var her türlü dışarıdan apk yükleniyor çok çok işime yaradı isteyenler bir inceleyebilir.
Netlifx sertifikası var mı? HD izleme sorunu yani.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Netlifx sertifikası var mı? HD izleme sorunu yani.
İçinde netflix yüklü geliyor yalnız üyeliğim yok bilmiyorum ama 4k tv desteği var tv'nde 4k özelliği varsa. ek olarak içinde cineflix diye bir uygulama var kendi özelliği bir çok film, dizi radyo vs var ben aldım çok memnunum benim elimdeki bein sport oynatan programları reklamsız youtubeyi vs yükledim sorunsuz maşallah çok memnunum. fiyatıda mi box'lara göre daha uygun. ben aldıktan sonra iş yerinde 2 arkadaşım daha aldı.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
bakınca 2 gb ram olmasi biraz avantaj.. diğeri.ile aradaki 70, tl lik..fiat.farkina bakınca verilir gibj ama ben daha yeni duyduğum icin bu tip ürünleri o yüzden bilgi almak iyi olur....( uygulama yüklenirse o da faydali olur)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İçinde netflix yüklü geliyor yalnız üyeliğim yok bilmiyorum ama 4k tv desteği var tv'nde 4k özelliği varsa. ek olarak içinde cineflix diye bir uygulama var kendi özelliği bir çok film, dizi radyo vs var ben aldım çok memnunum benim elimdeki bein sport oynatan programları reklamsız youtubeyi vs yükledim sorunsuz maşallah çok memnunum. fiyatıda mi box'lara göre daha uygun. ben aldıktan sonra iş yerinde 2 arkadaşım daha aldı.
neftlix.in ni önemi.yok ( eger uygulama.yukleniyor ve o uygulama isinmayip kapanmiyorsa sorun değil bence de....dizileri zaten web üzerinden de izlenebilir.yada dizi oynatan programlar zaten yükleniyosa bence de uygun) hangi site üzerinden ve tam olarak nereden nasil.inleyebiliriz..

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
bakınca 2 gb ram olmasi biraz avantaj.. diğeri.ile aradaki 70, tl lik..fiat.farkina bakınca verilir gibj ama ben daha yeni duyduğum icin bu tip ürünleri o yüzden bilgi almak iyi olur....( uygulama yüklenirse o da faydali olur)
youtube vanced maç programları modlu uygulamalar hepsini yükledim takır takır izliyorum maşallahı var. yerli üretim diye geçiyor. Beni cezbeden yanı dışarıdan çok rahat apk yüklenmesi. 2 yıl garantisi var bende çok araştırdım yorumlara baktım güvendim aldım memnunum ama teknoloji şans işi alırsın birşey çıkar o yüzden birşey diyemem youtubede incelemesi var Kendileri anlatıyorlar cihazın tanıtımı var 6 dakikalık bir video.

neftlix.in ni önemi.yok ( eger uygulama.yukleniyor ve o uygulama isinmayip kapanmiyorsa sorun değil bence de....dizileri zaten web üzerinden de izlenebilir.yada dizi oynatan programlar zaten yükleniyosa bence de uygun) hangi site üzerinden ve tam olarak nereden nasil.inleyebiliriz..
Youtubeye multibox fundroid 9 yaz çıkıyor andorid 9 yüklü içinde web üzerinden dün gece film izledim sorunsuz bir şekilde dediğim gibi içine her türlü uygulama yükleniyor
Arayüzü bu

Ekli dosyalar

• IMG_20210308_225804.jpg
    IMG_20210308_225804.jpg
    149,5 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_20210308_230042.jpg
    IMG_20210308_230042.jpg
    293,4 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Bir Mi stick kullanıcısı olarak size gönül rahatlığı ile tavsiye ederim, bir ufak püf noktası ekleyeyim, eğer modemden Mi Stick'e 5 ghz bağlantı verirseniz sorunsuz çalışıyor, 2.4 ghz de kopmalar yaşanıyor

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
Bir Mi stick kullanıcısı olarak size gönül rahatlığı ile tavsiye ederim, bir ufak püf noktası ekleyeyim, eğer modemden Mi Stick'e 5 ghz bağlantı verirseniz sorunsuz çalışıyor, 2.4 ghz de kopmalar yaşanıyor
mi stick e 5ghz i nasil vericez modem den onu pc ile.mi.yapicaz...
ama.bakalim bikqc.gun bekleyelim.neler.olucak

youtube vanced maç programları modlu uygulamalar hepsini yükledim takır takır izliyorum maşallahı var. yerli üretim diye geçiyor. Beni cezbeden yanı dışarıdan çok rahat apk yüklenmesi. 2 yıl garantisi var bende çok araştırdım yorumlara baktım güvendim aldım memnunum ama teknoloji şans işi alırsın birşey çıkar o yüzden birşey diyemem youtubede incelemesi var Kendileri anlatıyorlar cihazın tanıtımı var 6 dakikalık bir video.

Youtubeye multibox fundroid 9 yaz çıkıyor andorid 9 yüklü içinde web üzerinden dün gece film izledim sorunsuz bir şekilde dediğim gibi içine her türlü uygulama yükleniyor
Arayüz

Arayüzü bu
her uygulama yukleniyosa mi tv ile arada ki.fiat farkli da az sa...bu alinir ama dediigin gibi.donmq.kqsma.isinma yoksa tabi ki ..
tsk ederim.yardimin icin arkadaşım...

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
mi stick e 5ghz i nasil vericez modem den onu pc ile.mi.yapicaz...
ama.bakalim bikqc.gun bekleyelim.neler.olucak

her uygulama yukleniyosa mi tv ile arada ki.fiat farkli da az sa...bu alinir ama dediigin gibi.donmq.kqsma.isinma yoksa tabi ki ..
tsk ederim.yardimin icin arkadaşım...
Ben daha ısındığını görmedim. Yüklü uygulamaların ekran görüntüsünü attım. Bence fiyatına göre performansı çok iyi 2 usb girişi, sd kart girişi ethernet girişi olması bence büyük avantajlar.

Üst Alt