Soru Mi Tv Stick Yeterli mi

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33
Hocalarım iyi akşamlar. Yarın büyük ihtimalle mi tv stick alacağım. Yalnızca neftlix ve ip tv kanallari için kullanacağım. Acaba bunlar için yeterli mi? Okuduğum bir kaç yerde bazi kullanıcılar memnun bazıları memnun değil kullanan hocalarim yardımcı olurlarsa çok sevinirim. İyi aksamlar.

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Takılmaları çok. Kasıyor. Bu açık ve net. Çünkü ram miktarı az. Bu beni sinir eden bir durum değil. Şu an aktif kullanıyorum. Baya memnunum. Tv eğer 1080p ise kesinlikle alınır. Lisanslı olması netflix için çok çok iyi. Tv 4k ise mi box alınmalı. İptv konusunda da uygulamaya bağlı durumlar oluyor. Kararlı çalışanlar da oluyor çalışmayanlarda. Ulusal tv kanalları içinde android aplikasyonlar var piyasa da onlar kullanımı daha kolay ve sade. 270 liradan fazla verilmez diye düşünüyorum. Öteki türlü box daha mantıklı duruyor. Usb girişi olması da cabası. İyi akşamlar.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bu tür küçük cihazların tek problemi genelde ısı ve ısıyı bağlı olarak donma kasılma. Şimdi ip tv yi normal tv yerine seyredecekseniz bu cihaz işinizi bence görmez.

Kullanıcıların çoğu kasmıyor diyorsa da donma kasma olduğunu söyleyen kullanıcılar da var. Karar sizin.

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33
Takılmaları çok. Kasıyor. Bu açık ve net. Çünkü ram miktarı az. Bu beni sinir eden bir durum değil. Şu an aktif kullanıyorum. Baya memnunum. Tv eğer 1080p ise kesinlikle alınır. Lisanslı olması netflix için çok çok iyi. Tv 4k ise mi box alınmalı. İptv konusunda da uygulamaya bağlı durumlar oluyor. Kararlı çalışanlar da oluyor çalışmayanlarda. Ulusal tv kanalları içinde android aplikasyonlar var piyasa da onlar kullanımı daha kolay ve sade. 270 liradan fazla verilmez diye düşünüyorum. Öteki türlü box daha mantıklı duruyor. Usb girişi olması da cabası. İyi akşamlar.
kasılmalar arayuzde mi oluyor yoksa video izlerken mi arayuzdeyse pek sorun değil benim için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu tür küçük cihazların tek problemi genelde ısı ve ısıyı bağlı olarak donma kasılma. Şimdi ip tv yi normal tv yerine seyredecekseniz bu cihaz işinizi bence görmez.

Kullanıcıların çoğu kasmıyor diyorsa da donma kasma olduğunu söyleyen kullanıcılar da var. Karar sizin.
yorumunuz için teşekkür ederim

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
videolarda
kasılmalar arayuzde mi oluyor yoksa video izlerken mi arayuzdeyse pek sorun değil benim için

yorumunuz için teşekkür ederim
videolarda özellikle.

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Yalan yok sadece arayüzde ve uygulamalarda. Video akışı gayet iyi. İnternetim hızlı belki ondandır sorun çıkartmadığı..

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33
Yalan yok sadece arayüzde ve uygulamalarda. Video akışı gayet iyi. İnternetim hızlı belki ondandır sorun çıkartmadığı..
hocam son bir soru soracagim kac zamandan beri kullaniyorsunuz

sacr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Stick
Konular
0
Tv stick de ilginç bir durum var.
1 ay önce ofise aldım canavar gibi ne donma ne kasma sorunsuz.
Memnun kaldığım için 2 gün önce de evede alayim dedim. Inan pişman oldum. Sözde ikiside aynı cihaz.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
2 aydan fazla oldu.
bende almak istiyorum suan fiatlari da düşürmusler ama ( ikinci tv .1080 degil ve rec.tv yada inat tv gibi programlari yukleyip oradan film veya dizi izlemek.istiyorum) kasma yada donma.yapar mi ...bende konuyu acan arkadaş gibi kimi.sikayetci kimi.degil bu konuda yardımcı olursaniz sevinirim...

bende almak istiyorum suan fiatlari da düşürmusler ama ( ikinci tv .1080 degil ve rec.tv yada inat tv gibi programlari yukleyip oradan film veya dizi izlemek.istiyorum) kasma yada donma.yapar mi ...bende konuyu acan arkadaş gibi kimi.sikayetci kimi.degil bu konuda yardımcı olursaniz sevinirim...
bu isimi.gorur mu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-08-15-11-35-396_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-03-08-15-11-35-396_com.android.chrome.jpg
    379,9 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Üst Alt